Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hány évesen mentétek...

Ti hány évesen mentétek először nőgyógyászhoz? Milyen panasszal? Történt valami kellemetlen?

Figyelt kérdés
2018. márc. 31. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen voltam először, problémás menstruációval. Az elsőnél semmi kellemetlen nem volt, csak beszélgettünk, utána pedig csinált egy ultrahangot.

Kellemetlennek azt mondanám, hogy amikor behívtak, megbotlottam a küszöbben és elég istenesen hasra vágódtam. :'D

2018. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlo miatt mentem 18 évesen, és mondta ideje már, hogy rám nézzen ennyi idösen. Megkérdezte, hogy szüz vagyok-e, mert ha igen, akkor nem vizsgál meg alulrol. Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy hazudok neki, de aztán rájöttem, hogy a saját érdekemet szolgálja ha esetleg kiszür valamit rajtam. 12 éves korom ota ettöl a naptol rettegtem, azt hittem vészes lesz, hogy egy idegen pasi nézeget ott, de elég kellemesen csalodtam. Anya mesélte egyszer, hogy beült a székbe, erre az orvosnak csörgött a mobilja, és ott beszélgetett vagy 3-5 percig elötte, kicsit kellemetlen volt számára. Számomra a legkellemetlenebb csak az volt, mikor felálltam a székböl, és megkért, hogy vegyem le a melltartom. Interneten mindenki azt irta, hogy elöbb visszamennek az öltözöbe, felveszik a nadrágot, majd visszajönnek melltarto nélkül. Hát, ez nálam nem igy történt, ott álltam elötte anyaszült meztelenül. Azota természetesen viszem magammal a bugyim, és gyors felveszem miközben felállok.
2018. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15 voltam eloszor. Nagyon nagyon jo dokit talaltam, egy fiatalabb ferdi volt, nagyon “jofej” igy siman beszeltem vele mindenrol feszenges nelkul, vizsgalat se volt kellemetlen, igy semmi szamomra ciki nem tortent:) azota is hozza jarok
2018. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!