Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan állapítjátok meg, hogy...

Honnan állapítjátok meg, hogy már megtelt az egészségügyi betét és cserélni kell?

Figyelt kérdés
Honnan lehet észrevenni h már tele van, mikor egy kevéstől is véres lesz?
2018. ápr. 1. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Amikor már az egész felülete véres, akkor cserélni szoktam. Bár többnyire tamponozok, betétet csak ritkán használok.
2018. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a széle betelt. Alul felül hagyok egy-egy centit. De van, hogy muszáj kicsérned mert látod, hogy kifolyna mert van úgy, hogx nagyon egy részre folyik hiába férne még másik felére.

De nem érdemes sokáig benn hagyni a kellemetlen szagok miatt sem.

2018. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Míg betétet használtam, legtöbbször minden pisilésnél cseréltem: kb 2-3 óránként volt ez, és jött azért bőségesen. Kivéve az utolsó napokban, ott amikor már csak "maszatolt", volt, hogy tovább hagytam.
2018. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a közepe már tele van, tudom pazarlás,de kevés jön, így 5-6 óránként cserélem, a tisztaság miatt. Nyilván akkor van tele, ha már kevés a fehér felület a széleken.
2018. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Már érzi az ember hogy súlya van. Meg látod hogy mennyire van teli.
2018. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozik az "állaga". Amikor beteszek egyet, szinte alig érezni, h ott van, van neki egyfajta tartása. Aztán ahogy elkezd telítődni, ezt a tartást fokozatosan veszti el, megduzzad, meleg és nyirkos lesz és olyan erzés, mintha valamiféle zselé lenne benne. Vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam ezt meg. Elég furcsa érzés, de meg lehet szokni. Viszont, szerintem nem célszerű kimaxolni, h teljesen teli legyen, mert minél több van benne, annál nagyobb az esélye, h nem sikerül időben kicserélni. Na még fér bele egy pici, na még mindig fér, aztán meg következőleg jön egy nagyobb adag, ami már nem fog bele férni, és az úgy elég kínos! Ha a felénél picit több van benne, szerintem érdemes kicserélni, úgy bizti nem lehet baj. Mert egy betétet bármikor kicserélhetsz (akár 10 perc után is, ha úgy érzed), míg a tamponnál tényleg meg kell várni, h megteljen.
2018. ápr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!