Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációmnak vége kellett...

A menstruációmnak vége kellett volna hogy legyen egy hete, de ehelyett barnás folyásom van (ma kicsit nagyobb mennyiségű volt és pirosas). Ez normális?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szedek fogamzásgátlót de eddig nem volt ilyen. 22.-én vettem be az utolsó placebo tablettát, 23.-án jött meg a menszeszem. Általában 3-4 napig szokott tartani, de most még 28.-án is megvolt. Ezután csütörtökön nem volt semmi majd minden nap barnás folyásom volt, ma pedig már kissé élénk piros. (Minden tabit bevettem és nem élek nemi életet.)

Volt már ilyen valakivel? :\


2018. ápr. 2. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlót szedsz, nincs menstruációd. Beszélj a nőgyógyásszal, mert a hosszú köztes vérzés nem normális. Talán már nem megfelelő a szervezetednek ez a hormon, és gyógyszert kell váltani.
2018. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!