Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tompa alhasi fájdalom lehet...

Eszti28 kérdése:

Tompa alhasi fájdalom lehet terhessèg korai jele? Milyen korán jelentkezhetnek próbálkozás után ezek a jelek?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel kèt hónapja próbálkozunk. Korábban volt egy kis intimfertőzèsem azèrt fájt, de az elmúlt ès semmi nem utal arra hogy az lenne. Aztán megjött. De azóta is èrzem hol jobban, hol kevèsbè. Ès nem tudom eldönteni hogy ez most mi miatt van.

#terhesség #intimfertőzès
2018. ápr. 3. 11:05
 1/2 Abíság válasza:
Ha rendesen megjött akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.
2018. ápr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az egy korábbi eset volt nem a mostani. Ez amit írtam a korábbi hónapban volt, nem most. A múlt hónapban volt egy ilyen intimfertőzèsem. Aztán megjött nekem. De azóta is próbálkozunk csak nem tudom eldönteni, hogy a tompa állandó fájdalom ami nèha szurkálódik is hogy mitől van. Mert nem nagyon utal fertőzèsre mert nem viszket. Igaz megnyomkodtam magamnak egy kicsit a hasam ès mintha èrzèkenyebb lenne, de nem viszket ès nem mondható bűzösnek a hüvelyváladèkom ès nem túrós állagú. Nem tudom mit gondoljak. Ha nem múlik el menjek el megint nőgyógyászhoz? :/
2018. ápr. 5. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!