Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikumos kezelés után...

Antibiotikumos kezelés után hüvelygombám lett. El is kezdtem kezelni Micovag-gal. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Jobb lett tőle, a panaszaim elmúltak, de szeretkezés után folyamatosan ég mindenem ott odalent, valamint ilyen véres-barnás folyásom van, de csak együttlét után. Ha szeretkezés után Micovag-ot használok másnap reggelre el is múlik, de szeretkezés után rögtön visszajön a fájdalom újra. Az a furcsa, hogy nem tipikus gombás tüneteim vannak, folyásom egyátalán nincs, nem is viszketek,nincs kellemetlen szag, de ég mindenem egészen a végbélig. Már ott tartok, hogy folyamatos vizelési ingerem van. Nőgyógyászhoz sokára kaptam időpontot, addig valami ötlet, hogy mit csináljak? Betadine kúp esetleg hatásos lehet?

2018. ápr. 3. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Párod ki lett kezelve? Ha nem, akkor ő adja vissza a fertőzést a szex során.
2018. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt,de nem csak magától az együttléttől,hanem az előjáték közben is érzem,hogy kellemetlen.
2018. ápr. 4. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
szia!! az orvosnal szólj, h sürgős eset vagy, meg kell hogy nezzenek még aznap. nalunk is így van , gondolom akkor máshol is. én lactofeelt szoktam hasznalni, ha ugy erzem barmi bajom lenne, nagyon jó termék.nézz utana a neten.
2018. ápr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!