Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Van köze a...

Ez normális? Van köze a fogamzásgátlónak ehhez?

Figyelt kérdés
Sosem volt erős vérzésem, de elkezdtem fogamzásgátlót szedni. Kedd este vettem be 10 körül, estére mindig o.b night tampont használok, ami eddig simán kibírta, viszont fél órája arra keltem bogy totál átáztam, nagyon durván. Sose volt ennyire erős a menzeszem, főleg nem este ésnagyon fáj a hasam /méhem/ is. A mensim kedden kezdődött, eddig semmilyen fogamzásgátlót nem szedtem, így az első napon kezdtem ahogy írja a tájékoztató is. Okozhatja ez a sok vért? Hiszen alig 4-5 óra telt el azóta hogy bevettem. Nagyon meg vagyok ijedve, mert nagyobb szövetdarabkák is jönnek, amik sokkal nagyobbak mint eddig. Vagy ez mind normális? Előre is köszönöm a segítségeteket!
2018. ápr. 4. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én elhúznék orvoshoz! Ez elég patológiásan hangzik
2018. ápr. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez mind normális. A nagyobb szövetdarab a méhnyálkahártya, ami a legtöbb nőnél nagyobb darabokban távozik. Plusz hormont szedsz egyik napról a másikra, így reagál rá a szervezeted. Nem kell parázni. Szedd tovább rendesen.
2018. ápr. 4. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mostanra viszont teljesen elmúlt, semmi vérzés reggel 5 óta...mindegy, betudom ezt az első napnak.
2018. ápr. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!