Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért mondja azt a feleségem...

Miért mondja azt a feleségem hogy megvan neki amikor nemis igaz? Ti csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés
Eddig mindig megmondta mikor van meg neki és mikor nem. 3hónapja nincs meg neki de azt mondja igen.
2018. ápr. 4. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed,hogy 3 hónapja nem menstruál?
2018. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes. Gratulálunk apuka.
2018. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző férfi mentalitás, egyből terhességet látnak a dologban. Pedig nőgyógyászati problémája is lehet ami miatt kerüli a szexet.
2018. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kerüli a szexet. Gyakran akarja
2018. ápr. 4. 20:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehàt akarja a szexet, szexeltek és azt hazudja, hogy megvan? :D
2018. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem. 4-5 napig nincs szex akkor azt mondja megvan neki de tuti h nem.

1# Ha menstruál a gyógyszert eszi állandóan mert mindig nagyon faj neki. Rossz kedve van,hisztizik,nem akar sehova menni

2018. ápr. 4. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden menstruáció egyforma... néha nekem is megesik, hogy az általánostól eltérő tüneteim vannak mensikor.
2018. ápr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 éve együtt vagyunk és még ilyen nem volt
2018. ápr. 4. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig úgy tűnik, hogy ritkábban szeretné. Persze nem zárja ki attól még, hogy a menstruációjával vannak "bajok".
2018. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj... 9 eve elunk egyutt a parommal es nekem se egyforma minden menstruaciom. Van hogy minden bajom van, es muszaj fajdalomcsillapito is. De van hogy meg se erzem szinte. Egyebkent meg kene hogy 7 ev utan legyen nemi kommunikacio koztetek azert... pl megjegyezheted neki hogy eszrevetted egy ideje konnyebben viseli azokat a napokat, ha mar ennyire ez foglalkoztat teged.

Amugy meg semmi ertelme nem lenne azt hazudni hogy megvan neki mikozben nincs is. Ha meg vmiert nincs meg, annak oka van, es akar az is lehet hogy nem szeretne hogy aggodj emiatt es azert nem mondja meg.

Mindenesetre nekem zavaros es erthetetlen az egesz. Ha nekem vmi problemam van azt mindig kozlom a parommal. Ez alap.

2018. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!