Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom elég mélyre felhelye...

Nem tudom elég mélyre felhelyezni a canesten kombi hüvelytablettát?!

Figyelt kérdés

Gombás fertőzésem van. Csakhogy nem bírom felhelyezni olyaan mélyre hogy használjon is. A végét látom, akármennyire is nyomom felfelé. Plusz hogy nagyon nagyon fáj.

Szerinteted mit tegyek?



2018. ápr. 5. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizezd be egy kicsit, vagy használj síkosítót.
2018. ápr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Aplikátorral kizárt, hogy ne kerüljön elég mélyre.
2018. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom benyomni, érted? Nem hogy még mélyre megy... :D

Nem tudom felnyomni. Mit csináljak? A vízezés jó ötlet

Esetleg nőgyógyász nem tudná nekem berakni? Nekem nem fog menni rendesen az biztos.

2018. ápr. 5. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ezek szerint a tampont sem tudod felhelyezni.
2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Bakker,ezt még egy 6 éves is fel tuná magának rakni.

Szerintem totál rá vagy görcsölve,azért nem megy.Mégis mi a fene fáj benne?Meg se kellene ,hogy érezd.

Nyálazd be.

2018. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
*tudná
2018. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld hanyatt fekve, háromszögbe hajlított lábakkal. Ha fáj, akkor nem jó, mert a hüvely falának nyomod. A szöget kell eltalálni, miután bent van, egy ujjal lassan, mélyre felnyomni. (A kezed legyen tiszta, készíts kézfertőtlenítőt, törlőkendőt az ágy mellé, hogy utána meg tudd tisztítani a kezed.) Szerintem kézzel jobb, mint aplikátorral, mert így érezni fogod. Fontos, hogy ne feszítsd be a hüvelyedet, hanem minél jobban lazítsd el. Tehát ne erőltesd, finoman irányítgasd. Ha semmiképpen sem tudod mélyre tenni semmilyen módszerrel, akkor csak helyezd be, amennyire tudod, várj egy kicsit, amíg elkezd olvadni, aztán helyezkedj gyertyaállásba pár percre, hogy az olvadt kúp be tudjon folyni. Utána még támaszd meg a csípődet alulról egy párnával, hogy a medencéd magasabbra kerüljön, és maradj így, ameddig bírod. (Pl. olvass egy fél órát, órát)
2018. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vizezés tényleg segít.Multkor én is így jártam,pedig nem először csináltam.Szerintem ilyenkor száraz a hüvely meg a tabletta is,ezert nem megy tovább.Egyébként tényleg nagyon tud fájni.Én ülve felhúzott lábakkal szoktam felrakni.
2018. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Tamponnal még nem próbálkoztam.

Ha az ujjamat próbálom betenni akkor is fáj, bármit csinálok a hüvelyemnél.

6 évesen rakd fel magadnak, segítséget kértem nem azt hogy alázzál.

Többieknek köszönöm.

2018. ápr. 5. 20:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint szűz vagy.


Akkor is tedd fel, ha fáj, mert különben nem fog hatni. Kellemetlen, nekem is kellett szüzen használni, hát oké, hagyjuk, jó szar érzés volt, de muszáj-muszáj.

2018. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!