Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérzik a puncim?

Mitől vérzik a puncim?

Figyelt kérdés

Ma egy kicsit (De tényleg nem sokat, vagyis eddig még nem sokat) vérzett a puncim, de a menstruációnak 15 nap múlva kell megjönnie.

Infók: Még hétfőn kiszakadt az óvszerünk a párommal,de nem kaptam esemény utánit.

Illetve Roxanelle fogamzásgátlót szedek (1 levél 3.hét,utolsó napja) és vele párhuzamosan egy torokfertőzés miatt antibiotikumot is.

Szerintetek mitől lehet?

A doki azt mondta,hogy nem valószìnű, hogy terhes vagyok...Most akkor mégis, ez annak a jele?


2018. ápr. 6. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ütötte a fogamzásgátló hatását az antibiotikum, a szervezet pedig úgy érzékelte, hogy nem vettél be fogamzásgátlót, hanem elkezdődött a szünet.
2018. ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát itt a leglényegesebb: elment benned?

Ha igen akkor imádkozzatok, ha nem akkor szerintem szerencsétek lesz.

2018. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez a vérzés ma reggel jelentkezett és az eset vasárnap este történt? Szerintetek már vasárnap közömbösítették egymást? Nekem a nőgyógyász azt mondta, hogy nem rudják teljesen kiütni egymást,csak egy nagyon picit csökkenti a hatását. Most mégis van miért izgulni? Ma veszem be az utolsó rózsaszín szemet, utána jön a 7 fehér.
2018. ápr. 6. 08:59
 4/6 anonim válasza:
Nem sértetted meg? Szerintem megnyugtató ha beszél
2018. ápr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos nem sértettem meg. Nem ment el bennem, nagyon gyorsan észre vettük kb 3 msp alatt,mert durrant egyet. Spermicides volt az óvszer is...bár nem tudom az mennyit segít.
2018. ápr. 6. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyenek minek szednek fogamzásgátlót?
2018. ápr. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!