Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek eladó ELIZETTE...

Van valakinek eladó ELIZETTE 3 mg/0, 02 mg-os fogamzásgátlója?

Figyelt kérdés
Hétfőn szerettem volna felíratni de valami oknál fogva nem rendelt az orvosom és legközelebb csak csütörtökön fog az meg nekem sajnos már késő lesz :/ Ha valakinek van feleslegbe ne tartsa magában, írjon privit és a többit megbeszéljük! Budapesti átvétellel lenne a legjobb vagy akár foxposttal.

2018. ápr. 10. 17:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos is felírhatja egy évig! Próbáld ott holnap!
2018. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szia! Tegnap voltam de a háziorvosom nem írja fel mert nincs laborleletem,ami elvileg kéne de hát az sztks orvosoktól mit várjak. Magándokinál elfogom intézni mindenképp csak addig nincs jobb ötletem :/
2018. ápr. 10. 18:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj értem :( Bocsi csak hirtelen ez jutott eszembe. Remélem megoldódik a dolog!
2018. ápr. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, ment a zöld kéz! Én is nagyon remélem hogy meg oldódik..
2018. ápr. 10. 18:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemeltem meg a zöldet mert nem tudtam sajna segíteni. Én meg túlságosan is előrelátó vagyok ilyen téren mert mindig akkor megyek receptért ha van még hátra egy teljes levéllel. Mert bármi közbe jöhet aztán jöhet az idegeskedés.
2018. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom hogy nem illik ilyennel zargatni a kórházat, meg lehet vágnak majd pofákat, de szerintem ha bemész az ügyeletre (nem sürgősségi, nálunk pl van a nőgyógyászati osztályon ügyelet, lehet oda is menni) felírják. Elvégre sürgős a dolog, mert ha nem veszed be az kicsit felborítja a dolgokat, mert nyilván nem abba akarod hagyni.
2018. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szia! Semmiképpen nem akarom abbahagyni, mert szünet alatt is voltak dolgok és ha nem veszem be a 8dik napon esély van hogy teherbe esek.. Mondjuk erre nem is gondoltam mert úgy tudom hogy kb 3-4 körül hazamennek a nőgyógyászati osztályról. De egy próbát megér! köszönöm!

#5/6os azért adtam zöld kezet mert legalább próbáltál segíteni. Igen belátom nem az utolsó pillanatban kéne de sajnos ez most így alakult.

2018. ápr. 10. 19:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért mennek haza osztályról, mert lejár a munkaidejük, mint minden más embernek. De vannak ügyeletesek, az ilyen esetekre, vagy ha valakinek műtétre van szüksége (méhen kívüli terhesség pl) vagy komplikációja van, szülnek, mert átalában (nálunk legalábbis) azt hiszem hivatalosan 3an vannak ügyeletbe 2 osztályra (szülészet és nőgyógyászat) de ugye gyakran vannak ott a fogadott dokik, így az ügyeletesej is jobban ráérnek. Szerintem érdemes megpróbálni, ha tudnád mikkel képesek oda emberek bemenni...
2018. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp megpróbálom:) Köszönöm szépen a választ!
2018. ápr. 11. 09:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Na mi volt?? Kíváncsi vagyok :)

(első válaszoló voltam)

2018. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!