Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet a menstruációm izomlazí...

Késhet a menstruációm izomlazító tabletta szedése miatt?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt volt egy idegbecsípődésem, és még mindig szedem rá az izomlazító gyógyszert (Sirdalud). Tegnap kellett volna megjönnie, és mindig napra pontosan szokott megjönni, de most késik, és kicsit aggódom, hogy a tabletta miatt, vagy esetleg terhes vagyok 😅 (Nem használok fogamzásgátlót és egy szexuális együttlétem volt (óvszerrel) a legutóbbi menstruáció óta.)

Már megvoltak a jelei, hogy menstruálnék, pattanások, megduzzadt mellek, túlzott étvágy, csak ezek lehetnek akár a terhesség jelei is..

Valaki nyugtasson meg, könyörgöm. 😄



2018. ápr. 11. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Jézusom két napja nem jött meg, nyugi már!! :D
2018. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MissPenelope válasza:
58%
Szerintem izomlazító tabletta szedése mellett késhet esetleg terhes is lehetsz de nugodj meg nem lesz semmi baj.
2018. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

8 napot szenvedtem keresztül, kettő negatív terhességi tesztem is lett, és végül tegnap este döntött úgy a szervezetem, hogy megindulhat a menstruáció 😒😅

Azóta sem tudom az okát, még 1-1 napot is ritkán szokott késni, nem ám több, mint egy egész hetet

2018. ápr. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!