Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nok, mar tobb honapja megorulo...

Nok, mar tobb honapja megorulok, mi lehet a bajom? SOS!

Figyelt kérdés

Mar kb 1 eve minden 3.-4.nap faj a vizelet. Gyakran kell pisilnem. Leulok a wcre es ossze esek ugy faj a nemi szervem es a pisi. Volt olyan hogy nem tudtam tole aludni, mert annyira fajt a nemi szervem pisiles utan mindig. Volt mikor ez tobb napig is eltartott aztan elmult es par nap mulva vissza jott. Volt hogy mar veres volt ezert anyukammal elmentunk vizelet vizsgalatot csinalni. Egyszer regebben magyarorszagon egyszer meg nemreg itt Skociaba.(Ide koltoztunk)

De mindketto helyen vagy nem hivtak fel vagy azt mondtak semmi bajom es ez nagyon zavar mert nem normalis ahogy faj nekem ez. Borzalmasan rossz.

Amit tudni kell hogy rendszeres nemi eletem van. Rendesen iszok folyadekot, nem keveset. Normalisan feloltozok. Idegen wc-kre nem ulok ra.

Mi lehet a bajom?

Kerlek valaki mondjon valamit mert az orvosok nem tudnak...

A baratommal szexelni se tudok neha annyira faj nekem.



2018. ápr. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Orvoshoz mikor szándékozol elmenni? Ez egy szép kis fertőzés, idejében kell kezelni. Ált. antibiotikumot adnak.
2018. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ugyanez van nálam is már 2 éve. Nagyon sokat jártam ez miatt nőgyógyászhoz meg házi orvoshoz. Nálam se találtak soha semmit. 1 után egy nagyon rendes nőgyógyász elküldött cukirterhelésre és kiderült hogy inzulinrezisztenciám van és ezért esek mindig vissza. Kaptam rá gyógyszert amit mindig szednem kell de azóta annyira durva fájdalmaim nincsenek és ritkábban jönnek elő a vizeletproblémák. A hüvelyem sajnos még van hogy nagyon fáj és nekem is gondot okoz a magánéletemben. Javaslom hogy próbálj te is elmenni orvos által cukorterhelésre és ha lehet a párod is vizsgaltassa ki magát.
2018. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szandekoztam elmenni!!! Le van irva... 2szer is elmentem es egyszer nem hivtak vissza, masiknal meg aaa semmi baj. En ezzel nem tudok mit csinalni.
2018. ápr. 11. 20:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, megbeszelem vele is.
2018. ápr. 11. 20:49
 5/5 anonim ***** válasza:

ez nem a nőgyógyászatra tartozik, hanem az urológiára. Valamilyen veseproblémád lehet. Vesekő, ilyesmi, akkor vannak ilyen komoly felfázások.

Mondd, hogy felfáztál (bladder infection) és adjanak antibiotikumot. Nem is értem, milyen orvosoknál jártál, akik egy egyszerű felfázást nem tudnak kikezelni.

De az is lehet, hogy ez a problémád: cystitis.

[link]


Mindenesetre UROLÓGIÁRA menjél.

2018. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!