Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló probléma,...

Fogamzásgátló probléma, aggódnom kell?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a 8. szem tablettát, ahogy szoktam, este 8-kor bevettem. Később borzasztóan ellezdett égni/fájni a gyomrom, aztán hajnali 3 körül hánytam is. Nem pótoltam, gondoltam a 3-4 óra eltelt. Azonban reggel még egyszeri hasmenésem is volt. A kérdésem az lenne, van-e okom aggódni, hogy ilyen remek emésztéssel nem szívódott fel a tabletta? Továbbra sem pótoltam. A tájékoztató viszont azt írja, hogy ha nem szívódott fel és az elmúlt 7 napban volt szex, terhes lehetek. :/ Innentől nyilván gumizunk, de még a 2-3. szemnél elélvezett bennem.. Szerintetek?

2018. ápr. 12. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
4 órával a bevétel után még semmi nem történt. A tabletta felszívódott. Ne aggódj. Felesleges gumizni.
2018. ápr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért csináltass egy orvosnál terhességi tesztet pár hét múlva, biztos, ami biztos és téged is megnyugtat. Mi mindig használunk gumit, nem kockáztatok, ráadásul én sokszor nem szedem be pontosan, mármint ritkán előfordul, hogy egy órás késéssel látom meg a telefonomon a jelzést, hogy be kell vennem. Másrészt nekem is volt már hasmenés szedés alatt. Nem pótoltam és nem is kellett aggódnom így. Én a gumi híve vagyok.
2018. ápr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, olvasd el ezt...

[link]


nem ijesztgetni akarlak, de jobb az elkerülés, már ha abszolut nem akarsz most babát.

2018. ápr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!