Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 évig elizette fogamzásgátlót...

3 évig elizette fogamzásgátlót szedtem, mai nap 4 gyógyszertárban voltam sehol se lehetett kapni+rendelni és a gyógyszerész nő ajánlott helyette deciorat ugyanaz a hatóanyag. Valakinek vam hasonló tapasztalata ilyen gyógyszer valtásról?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
tudtommal a nőgyógyász írja fel a receptet, szóval erről őt kéne megkérdezni, hogy mit ajánl helyette..., és nem a gyógyszerészt
2018. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a recepciós írta fel a szokásos bogyimat és sehol se lehet kapni.. és mivel ma kell bevennem a következő levél első szemét nem tudok már mit csinálni mert a dokim már nem rendel..
2018. ápr. 12. 13:00
 3/5 bensdorp ***** válasza:
Fogadd el nyugodtan, a helyettesítő készítmények a gyógyszerhatóság által egyenèrtèkűnek nyilvánítottak, csak nagyon ritkán fordul elő az eltérő segèdanyagok miatt néhány %-os mellèkhatás-eltérés (egyéntől függően). A hatás fogamzásgátló esetében biztosított váltás esetén is, ha időben elkezded.
2018. ápr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!! :) kicsit megnyugodtam de mindenképp konzultálok majd az orvosommal,de addig is nem parázok rá feleslegesen.

köszönöm, ment a zöld kéz:)

2018. ápr. 14. 01:25
 5/5 anonim válasza:

Azért van a gyógyszerész (aki ugyanúgy doktor) hogy ha kell segítséget nyújtson ilyen esetekben.

Az első kommentelő egy idióta:)

2022. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!