Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló! Hogyan tudnám...

Fogamzásgátló! Hogyan tudnám ezt összehozni, hogy ne akkor legyen meg pont?

Figyelt kérdés

Mi a teendő, ha késleltetni akarja a menstruációs ciklust?

Annak ellenére, hogy nem ajánlott, késleltetheti a menstruációs ciklust (a megvonásos vérzést), ha a tablettamentes periódus helyett egy új csomag Symicia szedésével folytatja a második csomag végéig. A második csomag szedése alatt előfordulhat pecsételés (vércseppek vagy foltok) vagy áttöréses vérzés. A szokásos 7 napos tablettamentes periódust követően folytassa a következő csomag szedésével.

Kérheti orvosa tanácsát mielőtt eldönti, hogy késleltetni szeretné a menstruációs ciklusát.


Ezt írja a betegtájékoztató.



Május 22 és jún 1 között szeretném ,ha nem lenne meg a menstruációm,mert nagyon meghatározó esemenyek lesznak az időszak alatt.


Ápr.3-an kezdtem el ezt a levelet , tehát ma vettem be a 10. szemet .

Ami azt jelenti ,hogy a következő levelet Majus 1-jen kellene elkezdenem.

A gond az, hogy 21 napig beszedem, de volt már rá példa ,hogy rá 4 napra jött meg, tehát az pont nagyon nem jó ,mert a 25 -et szeretném elkerülni. Azért írtam fentebb,hogy május 22-től jó lenne habiztosra nem lenne semmi hogy még csak a közelében se legyek.



Hogyan tusom megoldani , hogy az írt intervallumra ne legyen menzeszem ?


2018. ápr. 12. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem! Menzeszed biztosan nem lesz, ugyanis fogamzásgátló szedése alatt nincs menstruáció. Amire te gondolsz, az a megvonásos vérzés.


Én úgy oldanám meg, hogy egy héttel hamarabb hagynám abba a gyógyszert így egy héttel hamarabb lenne megvonásos vérzés is. Vagy egy hetet pluszban beszednék az egyik levél után, és utána tartanám meg az egy hét szünetet, így egy héttel később lenne vérzés.

2018. ápr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szünet nélkül szedd a következő 21 tablettát is be. Utána viszont mindenképpen szünetet kell tartani.
2018. ápr. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hamarabb nem szabad abbahagyni, én úgy tudom.

Amit be is másoltál, a tájékoztatóban egyértelműen le van írva mi a teendő. Ne tarts szünetet, egyszerűen szedd tovább a tablettát.

Évekig szedtem fogamzásgátlót és többször is alkalmaztam ezt a módszert, nem volt semmi problémám, közti vérzés se jelentkezett, amíg szedtem, addig nem volt vérzés.

2018. ápr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!