Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete vérzek,2 napja rosszull...

2 hete vérzek,2 napja rosszulléteim is vannak. Mivel lehetne elállítani?

Figyelt kérdés

Nem múlik el 2 hete. Csütörtökön voltam nőgyógyásznál, megvizsgált+uh. Ez menstruációs vérzés, nem más okozza, azt mondta. A vizsgálat óta még jobban vérzek ez normális?

Tegnap óta már többször szédules jött rám, olyan furcsa a kozerzetem. Nagyon el vagyok keseredve h miért nem áll el a vérzés. Kaphatok vmi olyan gyógyszert amitol elall végre?Azt mondta az orvos ha a héten nem mulik el menjek vissza es megprobaljuk gyogyszerrel. Nem tudom mire gondolt. Már nagyon bele vagyok faradva. 2 hete verzek, elotte 1 hétig barnás folyasom volt. Mi lehet a bajom?:'(


2018. ápr. 14. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem faztal meg? Nekem akkor volt egyszer ilyen, sokat vereztem es 2 hetig tartott.
2018. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam beteg mostanság. Márc. elején kellett volna megjonnie, nem jött meg. Majd 2 hét múlva a varthoz képest elkezdtem barnazni 1 hétig, majd utana atment pecsételő verzesbe, nagyon enyhén, most meg 1 hete rendesen verzek mintha mensi 1. napja lenne... Kész idegbaj.Mi a fene lehet. Hormonális probléma?Mert mindig is volt a havimmal baj. Kimarad, késik, többször volt mar ilyen barnazas napokig majd 2 hetre ra mensi. De ilyen h hetekig meglegyen még soha. :(
2018. ápr. 14. 07:57
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedben sürgösen visszamennék az orvoshoz, mert valószínüleg a vérveszteségtöl vagy rosszul, és ennek komolyabb következménye is lehet
2018. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hételején megyek. :(
2018. ápr. 14. 08:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Helyes, menned is kell. Nekem az utolsó 11 napig tartott, de az barnázás volt, nagyon kevés, és nem is voltam rosszul egyáltalán. Ha most így a hétvégén nagyon nem vagy jól, akkor ügyelet minimum, inkább menj be feleslegesen, mint hogy nem mész és baj lesz belőle.
2018. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is baj volt mindig a memzeszemmel, de nekem a pajzsmirigyem is bajos meg cisztam is volt nem is kicsi. Sok ver volt, sok napig. Aztan elkezdtem fogamzasgatlot szedni, es megvaltas. Lehet tulzas de meghalnek nelkule. :D

Regen super plus tamponnal birtam csak letezni, az is max 3-4 orat birt, most merfoldekkel jobb. Kevesebb, rovidebb. Igaz jobban gorcsoltem, de mostanra mar az is merseklodott.

2018. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!