Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szilveszterkor a barátom pár...

Szilveszterkor a barátom pár másodpercre bedugta gumi nélkül de inkább hagytuk. Azóta minden hónapban rendszeresen megjött de most késik. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az ugye kizárt hogy terhes vagyok ha már 3 hónapja rendszeresen megjött? De most is érzem neha hogy viszket a mellem pattanásaim is lettek és enyhe görcsöket is érzem de mégse jön még

2018. ápr. 14. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Kizárt, hogy terhes lennél, ha azóta már háromszor megvolt. Tuti megfog jönni a napokba, csak lehet valami befolyásolja. Lehet ez stressz, gyógyszer stb. De ha nem szeretnétek babát, akkor ajánlom a mindenkori védekezést figyelmetekbe.
2018. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a biztonság kedvéért, meg főleg azért, hogy megnyugodj, egy tesztet. Ennyitől nem leszel terhes, vagy inkább úgy fogalmazok, borzasztó kicsi az esélye. Mennyit késik? (egyszer egy barátnőm tiszta ideges volt, hogy késik, és már a pasijának is elmondta, akivel 3 hete jártak, hogy valszeg terhes, aztán mikor megjött, kiderült, hogy csak 1 napot késett...)
2018. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Március 13an jött még utoljára és onnantól számolva 28-29re napra rá még szokott jonni
2018. ápr. 14. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ennyinél már én is aggódnék, de ha végiggondolod, kizárt a terhesség. Ahogy írtam, vegyél egy tesztet és majd megnyugszol. Ha egyszer kimarad, az sem tragédia, szóval ne aggódj.
2018. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még egyáltalán nem sok késés, bőven belefér pár nap, annyi minden befolyásolja.
2018. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is 29 nap volt a ciklusom, kb 4-5 hónapja kitolódott 34-36 napra... idegesítő, de ez van

18L

2018. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ma megjött köszönöm az eddigi válaszokat nagyon megnyugtattak😁
2018. ápr. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!