Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik intim kelyhet javasolná...

Melyik intim kelyhet javasolnátok a kettő közül? Ladycup vagy Yuuki?

Figyelt kérdés
Me lunat próbáltam, de túl rideg az anyaga, ezért szivárog...szerintem rosszul választottam. Légyszi olyanok írjanak akik tapasztaltak a témában.

2018. ápr. 15. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a yuuki keményebb, a ladycup (nekem) kényelmesebb
2018. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Könnyen kinyílik? Nem deformálódik? Nekem a me luna akármit csinálok vele szinte ovális lesz. Pedig közepeset választottam ami a többi márka kisebb átmérőjű termékével egyezik meg. Tanácstalan vagyok...
2018. ápr. 15. 11:12
 3/9 anonim ***** válasza:
igazábol nem tudom mitol fugg, nekem a meluna is siman ment. A kemenyebbek konnyebben nyilnak talan, de lehet rosszul hajtogatod, mielott berakod. melyik technikaval csinalod? amugy amikor fentvan erdemes korbetapogatni, es ahol erzwd hogy nem nyilt ki kicsit igazítani
2018. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam a "C" hajtogatást de az nekem nem vált be. Úgyhogy maradtam az egyik felét benyomom technikánál. Amúgy ha rásegítek a felhelyezés után érzem, hogy kinyílik rendesen de mégis ovális a kehely kivételkor. Ezért is gondolom, hogy nekem ez a fajta nem megfelelő.
2018. ápr. 15. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor próbálgatni kell sajnos:( van facebookon egy csoport ahol lehet használtat is venni. kifertotlenited, es olcson kiprobalod, hogy jo e..
2018. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a használtat azért nem javasolnám. Nekem OrganyCup volt az első, ez egy viszonylag puha anyagú tölcsér volt, nem lehetett rosszul felhelyezni, már elsőre is profin sikerült. Minden menzesz elején, végén, időnként közben is forralással fertőtlenítettem. Másfél év múlva a hüvelyem elkezdte utálni. Amikor feltettem, irtóra elkezdett fájni, irritálni, amikor kivettem, azonnal elmúlt. Nem tudom, mi történhetett vele, hiába fertőtlenítettem még tovább, nem változott, így nem használhattam többet. Egyszer aztán azt olvastam valahol, hogy az intim kelyhet évente cserélni kell. Akkor leesett, hogy ezek szerint ismert az ilyesféle "tönkremenetel", én meg azt hittem, egyszer kell megvenni...

Aztán vettem még egyet, ezúttal egy Claricup nevűt. Ez viszont rendkívül kemény, merev, sokszor fárasztó küzdelem felhelyezni. Míg a másik sosem szivárgott, ez már kétszer is. Igaz, nagyon mérsékelten, a mosható tisztasági betétemen csak egy halvány barna foltot hagyott. Szóval nem olyan komoly statisztika, nem hinném, hogy a merevségével van összefüggésben, mert a "szivárgás" után amikor eltávolítottam, úgy éreztem, hogy stabilan tart a vákuum, vagyis nem tudott volna folyni mellette.

Fizikailag nehéz elképzelnem, hogy "ereszthet" az intimcsésze, hiszen ha egyszer kirúgja magát és befeszül a hüvely falába, akkor a vákuum lesz az úr, vagy rosszul gondolom?

2018. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából közben utána kérdeztem és azt feltételezik a nálam tapasztaltabbak, hogy a méhszájam belelógott és kiszorította a tartalom felét. Szóval ennek a kehelynek számomra nem elég a kapacitása erősebb napokon, mert a menstruáció vége felé egyáltalán nem szivárgott.
2018. ápr. 19. 10:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hú, mennyire tolod fel? Én most a második márkával azt tapasztaltam, hogy gyakorlatilag tökéletesen elég, ha a fogója szinte kilóg a vége a hüvelyből, vagyis a tartály feneke (nem a fogó) kb. centire van a bejárattól. Így az alján zárja el a hüvelyt, felette még jó sok az üres tér és kiszedésnél nem kell mélyre nyúlni. Azért is gondolom neccesnek a túl mélyre helyezést, mert ott nem annyira csőszerű már a hüvely és lágyabb is a hüvelyfal, szerintem az alsó szakaszra jobban passzol a perem.
2018. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az, hogy belelógott a méhszájam nem azt jelenti, hogy magasra tettem fel. Hanem a ciklus közepén amúgy is lejjebb helyezkedik el és akinek rövidebb a hüvelye simán belelóghat. Ezt onnan tudom, hogy mikor kivettem a kehely félig üres volt de mégis szivárgott holott a vákuum is erősen tartott.
2018. ápr. 21. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!