Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kétszer jött meg ebben a...

Kétszer jött meg ebben a hónapban, mi az oka?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy március 28-tol 4-ig megvolt a menzeszem. Viszonylag egész gyenge volt. Eltelt egy hét, majd április 12-én észre vettem, hogy pecsételek és kicsit gorcsölget is a hasam. Ez mostanra már rendes vérzésbe ment át, mintha ujra menstruálnék. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ovulációs vérzésről hallottam, viszon ahhoz ez túl erős.gyakorlatilag, mintha 2x lenne meg most ebbe a honapba. Mi lehet a kiváltó ok?

Esetleg lehet amiatt, hogy a kozelgő emelt miatt nagyon stresszelek és felboritotta a dolgokat? Koszonom a választ előre is!:)



2018. ápr. 15. 13:42
 1/3 anonim válasza:
100%
A stressz teljesen felboríthatja az egész hormonális rendszert. Velem is nem egyszer fordult elő. Mindenkinél máshogy jelentkezik, van akinek kimarad egy hónap, késik, előbb jön meg, de ha ez rendszeressé válik akkor nem árt orvoshoz fordulni vele.
2018. ápr. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet stressz, de ha többször előfordul majd menj dokihoz. Egyszeri alkalom nem baj, mint az sem ha kimarad.
2018. ápr. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Remélem nincs baj akkor.
2018. ápr. 17. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!