Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szakad ki itt mindenkine...

Miért szakad ki itt mindenkinek a gumi?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire megbízhatatlan? :/

Még nincs barátom(17 vagyok),de félek,hogyha odaérek,akkor velem is megtörténhet az,hogy kiszakad és majd rohangálhatok esemény utáni tablettáért...

Fogamzásgátlót soha nem szeretnék szedni,hacsak nem muszáj,így a gumit preferálom a legjobban,de annyi kérdést olvasok itt,hogy kiszakadt és most mit csináljanak...


2018. ápr. 16. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelően használják, akkor ritkán van gond. De nyilván nem 100%-os.

Csak ide azok írnak, akiknek volt gondjuk, nem az, akinél minden rendben volt, talán ezért tűnik soknak.

2018. ápr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már. 10 évig használtam rendszeresen, egyetlen egy darab sem szakadt ki. A kérdések felénél feltehetőleg nem is használták, csak kevésbé gáz azt mondani, hogy kiszakadt, mint azt, hogy csesztek védekezni.

Ha normálisan használod, nem szakad ki. Ha ki is szakad, akkor is mondjuk 5 év alatt egy, elmész esemény utániért és kész.

2018. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 300-400 db-ot használtam el, egy sem szakadt el vagy volt lyukas. :)
2018. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezt csak úgy írják, hogy kiszakadt a gumi. Dehogy szakadt ki! Felelőtlenek voltak, és nem használtak semmit. Talán ha nagyon régi, akkor el tudom képzelni, de nincs reális esély erre.
2018. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Többnyire rossz használat lehet a probléma. Nálam is elszakadt egyszer, mert kiszáradtam szex közben, az önző exem meg még úgy is folytatta és a súrlódás miatt cafatokra szakadt, de azóta sem volt semmi gond, bár márkát azért váltottunk.

Most a párommal Lifestylest használunk, ritkán Durexet, ezekkel nincs gond, ami szakadt az a Masculan volt, ez egyszer a barátnőméknél is szakadt, de ő nem ment bele, hogy miért.

2018. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem, csak egyszerűbb azt hazudni hogy kiszakadt, mint bevallani, hogy nem védekeztek.

Vagy "csak kicsit betette".

Vagy a gyógyszert feliratja, de képtelen értelmesen, rendesen beszedni.


Ha ennyi lyukas-szar gumi lenne, a kotongyrtók már mind rég csődbe mentek volna.

2018. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon megnyugtató! :)

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :)

2018. ápr. 17. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!