Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyek azok a munkakörök,...

Melyek azok a munkakörök, ahova esetleg nőgyógyászati vizsgálatról kell papírt vinni?

Figyelt kérdés

Most keresek munkát. Több helyre pl kérnek tüdőszűrős papírt vagy üzemorvosi vizsgálatról igazolást. Nőgyógyászati vizsgálatról van ahova kérnek?

Én magánorvoshoz járok, és sosem kapok semmilyen papírt az eredményemről. Heti egyszer rendel,úgyhogy ha kéne ilyen valahova, gyorsan ki sem tudnám kérni. Azért tettem fel a kérdést, hogy érdemes lenne előre elkérnem, vagy nem kérnek ilyen jellegű vizsgálatról igazolást?


2018. ápr. 17. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Bocsáss meg de ezen most fekve röhögtem...


Habár ha bele gondolok piros lámpás házakba kell ilyen papír, de ott csak a nemibetegségeket nézik. Magyarországon viszont nem törvényes a piroslámpás ház.


Szóval miért is akarná a puncid állapotát bármelyik munkáltató tudni?


A tüdöszürö az éttelelle foglalkozó cégek kérik, a tbc miatt. Az üzemorvosi vizsgálatnál meg a hallás, látás stb vizsgálat a fontos, hogy mennyire vagy terhelhetö stb...


Nödokitól senki nem kér vizsgálatot.

2018. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 AndrejjaMarijann ***** válasza:
80%

Édesanyámnak-a MÁV-nál dolgozik- rendszeresen kell rákszűrésre járnia, ezt a munkahelye megköveteli.

Szóval IGEN, van ilyen munkahely,de nyilván szólnak előre, mit fognak kérni hozzá.

2018. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AndrejjaMarijann ***** válasza:
93%
Tüdőszűrőt nem csak étellel foglalkozó helyek kérik. Még mielőtt MINDEN munkahelyről véleményt alkot az első válaszoló, talán nézzen utána, vagy inkább ne válaszoljon.
2018. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1: Ezen aztán tényleg fekve kell röhögni. Normálisan tettem fel a kérdést. Fogalmad sincs a dolgokról, csak idejössz kigúnyolni a másikat. Tök jó hogy te az országban az összes munkáltatót ismered, és kijelented hogy sehova nem kell nőgyógyászati vizsgálat. Tudod ahova ilyet kérnek, ott sem a "punci állapotára" kíváncsiak. További jó fekve röhögést! De inkább magadon röhögj mert szépen leégetted itt magad...


#2-#3: Nagyon szépen köszönöm neked! Pl. egyik ismerősöm rendőrnek szeretne menni, oda már a felvételi előtt le kell adni a rákszűrésről is a papírt. Voltam diákmunkán, ott kértek EKG-t és vizeletvizsgálatot is mindenkitől, pedig sima leltározási munka volt. Gyakorlaton étteremben voltam, oda csak tüdőszűrő kellett.

Csak ha felvesznek valahova, akkor legyen meg minden papírom, ezért kérdeztem. De biztosan szólnak hogy mi kell ebben igazad van :)

2018. ápr. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!