Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezeket most miért kérdezte a...

Ezeket most miért kérdezte a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
16 vagyok, ma voltam először rákszűrésen. Sztk, egy fiatalabb férfi volt. Nem tudom meg kell e kérdeznie ezeket, csak meglepődtem, mert megkérdezte mikor veszítettem el, van e rendszeres szex, illetve hány partner volt...pedig nem is gyógyszerért mentem, hanem szűrésre és semmi panaszom nem volt. Neharagudjatok de eddig ezt senki sem mondta hogy ezeket is kérdezgeti, nagyon zavarban voltam.
2018. ápr. 17. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Igazából igen, egy korrekt nőgyógyászati anamnézishez hozzá tartoznának ezek a kérdések. De tény, hogy nem szokta minden doki megkérdezni.
2018. ápr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
semmi gond ezzel. Ezeket tölem is megkérzték anno. Söt az enyém még egy paraszt is Volt nö létére jol lehordott hogy 17évesen hogy lehet 1 éve barátom, ilyen csak nincsen ennyi idösen, tuti hazudok és füvel-fával összefekszem. :D Meg már nem vizsgált mert faképnél hagytam :D Szóval minden rendben vele.
2018. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%

Az égvilágon semmi köze hozzá, hogy rendszeresen szexelsz-e és hány partnered volt! Jó hogy nem kellett elmesélned, hogyan csináljátok, esetleg hogyan, hányszor maszturbálsz stb...

Kerüld el legközelebb.

2018. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!