Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért menstruálunk? Akkora...

Miért menstruálunk? Akkora kicseszés ez!

Figyelt kérdés
Mármint tudom h miert, el ne kezdje valaki leírni, h peteérés stb.. de miért van erre szükség? Miért kell mindig leválnia a (azt hiszem méhfal de javítsatok ki ha nem)? Miért nem lehet úgy mint a pl kutyáknak h évente 2 szer? Biológiailag miért szükséges ilyen gyakran? A fiúknak is van hasonló kellemetlen dolguk?

2018. ápr. 17. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van, dehát ezt dobta az evolúció.
2018. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Most így érzed, majd mikor gyereket szeretnél és nem jön össze akkor örülni fogsz, hogy havonta van lehetőséged próbálkozni és nem évente 2x.

Szívás, én sem élvezem, de semmi értelme ezen siránkozni.

2018. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
És még örülj neki, hogy a nőgyűlölőknek nincs lehetőségük felgyorsítaniuk a folyamatot, mert akkor ti rövid idő alatt mind elvéreznétek, én meg vehetnék műpuncit! :D :D
2018. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek bármikor aktuális az utódnemzés (mindig van kaja, mindig megfelelőek a körülmények) ezért ad ilyne gyakran lehetőséget a természet.

Gyűlölöm én is, de nem tudunk ellene tenni...

2018. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos: ha számon kérik rajtad, hogy adtál-e már vért, akkor... Az se mellékes, hogy a nők ilyenformán túlélik a vámpírokat. :P (Mi pasik meg vámot pengetünk.)


Egyébként javaslom a (lakto-)vegetáriánus étrendet. Az ilyen étrendű nők között alig van, akinek görccsel fájdalommal jár. (Ha csak nincs egyéb, pl sajátos pszichés, szervi oka.)

2018. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!