Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Menstruáció a fizikai alkalmassági vizsgán?

Egyetemre felvételizek, kötelező a fizikai alkalmasságit elvégeznem... aznap leszek a ciklusom 3. napjában, ez mennyire, illetve milyen irányban befolyásolhatja a teljesítményemet? Ugye emiatt nem esek el jelentős pontszámoktól?

ápr. 18. 13:38  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Milyen egyetem, miből áll a fizikai alkalmassági, mennyire szokott a menstruáció megviselni amúgy....

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 18. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

NKE; helyből távolugrás, ingafutás, 2000 m-es futás, fekvenyomás, felülés egy perc alatt; változó - van, hogy fokozza a teljesítményemet, van, hogy inkább akadályoz...

# 2/3Időpont ápr. 18. 14:00 Privát üzenet
Akkor vagy rosszabban teljesítesz, vagy nem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 18. 14:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnám meghozni?
Szerintetek mi az ok/gond?
Mit csináljak ha nagyon megvan?
Épp menstruálok, de elkaptam egy hányós-hasmenéses vírust, a sok hasmenés miatt a székletben lévő baktériumok okozhatnak méhgyulladást?
Miért menstruálunk? Akkora kicseszés ez!
Késhet a menstruációm, ha múlt hónapban eseményutánit vettem be, és sokat is stresszelek mostanában?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!