Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek izzadás ellen?

Mit tegyek izzadás ellen?

Figyelt kérdés

A hónaljamnál nagyon izzadok, szagom nincsen, tehát csak a hónaljamnál szoktam beleizzadni a pólókba, és nagyon zavar, főleg, hogy lány vagyok. Ha látom a többi lányt, ők sosincsenek beleizzadva, és nagyon irigylem őket. Sok dezodort próbálta már, nem nagyon jöttek be. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, és kíméljetek meg az olyan kommentektől, mint a "ez a korral jár." Ezzel tisztába vagyok, csak tenni szeretnék ellene.

13/L



2018. ápr. 18. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nekem is ez volt a problémám,aztán enyhült.Hidd el neked is fog idővel,de elhiszem higy zavar. Vegyél ilyen pólóba való izzadságot besz író betétet,akkor nem látszik
2018. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy* beszívó * bocsii:)
2018. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentedet! :)

De ez a betét ez nem kilászik a póló alól? :/

2018. ápr. 18. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nem feszülős felsőket, és színben olyanokat, amiken kevésbé látszik a folt. A muszlin anyagokon pl alig látszik! Én is hónalj izzadós vagyok, ez alkati dolog sajnos. Bár nekem akkor durva, ha stresszelek. Otthon nem izzadok.
2018. ápr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Én is általában fehérben vagy feketében járok, vagy olyan anyagba amin nem lászik, de általában a kedvenc pólóim mind olyan anyagúak, amikbe beleizzadok, és azokat is szeretném hordani.

2018. ápr. 19. 14:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan "szert" tudtok, amit a pólóra kell fújni vagy kenni, és nem látszik tőle az izzadságfolt?
2018. ápr. 19. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyat nem, de drogeriakban anno lehetett kapni ilyen beragasztos “betétet”, ami felfogja az izzadtsagot es igy nem lesz foltos a felsod.

Amu hatasos ra , de az eleg draga a botox. Honaljba.

2018. ápr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Ugyanez a probléma, sajnos. Esetleg amit tudok ajánlani, hogy járj rendszeresen szaunába. Ezzel két legyet ütést egy csapásra, mert annyira melegek sem lesz, és az izzadás is csökken. Ugyanez ha sportolsz. Méregteleníthetsz is. A szőrtelenítés hasznos lehet, hordj trikót. Nagyon irigylem én is a többi lányt, mert azon felül, hogy ez életkori sajátosság, még a meleget se bírom jól. Hát igen, ez elég nagy szívás, nem tudom magamat jól érezni egyetlen ruhámban sem, és már alig várom, hogy végre kinőljem.
2018. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jöhetnek még tippek.

2018. máj. 2. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!