Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ötleteket illetve...

Lányok ötleteket illetve tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem utálok menstruálni de a második nap maga a pokol.....

Kérlek NE vegyetek nyavajgásnak most jött meg csak nemrég (hónapban számítva) Szoval a kerdes hogy tudtok olyan betétet ami kibírja 6 tanóráig? Nem lesz időm cserélni és nagyon rosszul szoktam lenni hogy átázom, és mikor legutóbb volt sima Alwayses zöld betétet háromszor kellett cserélném (olyat találtam nem tudtam hogy létezik nagyobb) illetve a libresse roll&go vagy mi mennyire véd jól? Tampon nálunk nagyon el van ítélve nem fogok azt használni :/ 14/L


2018. ápr. 19. 20:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért!
2018. ápr. 19. 20:37
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én oyan betét használok, ami nagyon vastag, a nevét nem tudom, de valahol biztos találsz, viszon az sem bírná ki 6 órán át, csak felét, úgyhogy szerintem szerencsés vagy, hogy csak 3-szor kell menj normál betéttel vagy nem is tudom, lehet ez a normális. Szóval nem hiszem, hogy van olyan, ami ilyen hosszan bírja. Majd meg fogod szokni:)
2018. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Always éjszakai? Plusz fekete nadrág, ha tudsz akkor olyan felső ami takarja a fenekedet.
2018. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Szoval a kerdes hogy tudtok olyan betétet ami kibírja 6 tanóráig?"

Ez a vérzés erősségétől függ. Nekem ez vált be, a másiknak meg más. Éjszakai betétet használj, a lehető legnagyobbat. A csomagoláson fel van tüntetve a cseppek száma. Aminek a legtöbb van, az kell neked.

A saját vérzésed csak rád tartozik. Ha tampont használsz, ahhoz sincsen senkinek semmi köze. Szüzen is lehet használni.

Egyébként hogyhogy nem tudsz cserélni? Suliban minimum 10 perc szünet van az órák között.

2018. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Always éjszakai betét, OB mini tampon, este meleg vizes palack a hasadra, fekete nadrág, dupla bugyi, h jobban tartson a betét, valto váltó nadrág/bugyi a táskába, popsitörlő kéztörléshez tamponcsere előtt.
2018. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Libresse egyik nagyobb, vastagabb betétje vált be a legjobban, de a konkrét nevét sajnos nem tudom most megmondani. Az always és a naturella nekem egyáltalán nem vált be. Nekem ez egy erősebb napon 3 tanórát bírt ki, egy gyengébb napon pedig akár 8-at is. Viszont szerintem ez abszolút egyénfüggő, ki kell próbálni és akkor kiderül, hogy neked melyik márka és fajta válik be, mindenesetre az éjszakai változatok nagyobbak és vastagabbak.


Egyébként sajnos simán van olyan, hogy az ember nem tud cserélni mikor kellene...Hiába van 10 perces szünet, ha csomó tanár a szünet elejétől a szünet végéig tartja az órát, ha a tanár elkésik és a szünetben bepótolja azt a pár percet, ha a tanárnak nem sikerült a 45 percben befejeznie az órát ezért egy picit ráhúz, valamint igazából az a 10 perc sem sok, ha egyszerre 20 lány rohamozza meg az egyik mosdót....Velem is előfordult csomószor, hogy nem jutottam sorra vagy egyszerűen el sem jutottam a mosdóig, mert már rohannom kellett a következő órára.

2018. ápr. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nem lesz időd-lehetőséged cserélni.


10 perc nem elég? Maga a csere kb. fél perc.

2018. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz utána az intimkehelynek. 12 órát kibírnak és sokkal kényelmesebbek mint a betét/tampon. Arról nem is beszélve, hogy nem a véredbe vagy egésznap, mint a betétnél.
2018. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!