Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi szárnyas betétet...

Egészségügyi szárnyas betétet lehet mindennap használni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Azt csak a menstruacional kell használni. Mindennapra a tisztasági betetet lehet használni, de igazából felesleges.
2018. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, de semmi értelme. Inkább az intim betét használata javasolt mindennapos használatra.
2018. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem, túl vastag, ki fog dörzsölni. Mindennapokra tisztasági betét való.
2018. ápr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
2-es vagyok, bocs, tisztasági betétet akartak írni. :)
2018. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem egészséges, mert bepállik. Tisztasági betétet kell használni, amikor nem menstruálsz.
2018. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de tök felesleges! A mindennapi használatra elég egy tisztasági is, szárnyasat használni elég nagy pazarlás, mert nem lesz benne semmi, viszont attól még ugyanúgy cserélni kell napi 1-2x, mert befülled, és egy az, h kellemetlen érzés, kettő meg nem igazán egészséges. Mondjuk volt már olyan, h elfogyott a tisztasági és szárnyast kellett berakni, 1-1 napig még elmegy, de napi rendszerességgel nem túl előnyös...
2018. ápr. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én szoktam beteni menzi kivül is(alwayst)már az ilata miat is.
2018. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es: Az illata miatt?? De miért szárnyast, miért nem tisztaságit? Azok közt is rengeteg illatos van.. Mondjuk nekem ez pont nem szempont, bár én is használom mensin kívül is bizonyos esetekben, mert a tisztasági betéteket nem szeretem, csak a szárnyast, mert az többet fed a bugyiból a popsi felé is. Sokan azt mondják egészségtelen gyakran használni, bár nekem soha nem volt még semmi bajom tőle, igaz nem hordom minden nap, bár azért így is elég gyakran.
2018. máj. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel.
2018. máj. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!