Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha elégedetlen...

Mit csináljak ha elégedetlen vagyok magammal és a körülöttem levők se segítenek rajta túl sokat? 17L

Figyelt kérdés

Tudom semmi értelme sincs ennek a kérdésnek de valahogy még is tanácstalan vagyok és szerintem nagyon szeretet hiányos

Lehet hogy hosszú lesz:/ meg lehet hogy ez nem is probléma csak én gondolom annak de szeretnek valami változást

Szóval egyatalan nem tetszem magamnak mint nő

Mert van rajtam pár kg ami nagyon de nagyon zavar és zavar az orrom is elölről nézve szép de oldalról hát nagyon nem tetszik nem olyan szép kicsi meg kis melleim vannak

És fogyókúrázni nemtudom de nem tudok mert anya nem hajlandó úgy főzni és edzése se járok szeptember óta és ez nagyon zavar de anyukám “leszharja” meg ha valakit lát az utcán futni akkor elkezdi naaa a nagy sportember.... ironikusan

Meg nem megyek sehova iskola után jövök haza és itthon tanulok utána 8ig kinnt ülök vele mert ha a szobamba vagyok megsértődik itt meg semmit se tudok nagyon csinálni...

Van 1 legjobb barátnőm és vele találkozok 2hetente 1x mert másik suliba jár de minden nap órákat beszélgetünk

És nem nagyon vannak barátaim, sose volt barátom úgy mint kapcsolat

És anya nem is enged sehova stb

Tudom még nagyon fiatal vagyok 17 éves de akkor is

Mit kellene csinálnom, változtatnom?

És pl hétvégén szeretnek feküdni anya elkezdi miért fekszek menjek vele el boltba, tesómhoz (mindig meg valahova nem all meg 1 percre se)

Meg minden baja van mindig nyavajog és háztartásbeli

Apukám külföldön dolgozik csak 1-2 havonta jön haza 1-2hetre

Meg annyira szeretet hiányos lettem és nemtudom mit csináljak

Tényleg minden tőlem telhetőt megteszek minden nap 0-24ben vele vagyok szeretem őt, jó vagyok de mégis megbant sokszor stb és olyankor olyanokat mond.. kérni is csak akkor kerek ha elfogy valamelyik vagy több kozmetikai szerem(smink stb) meg ruhákat is kb 1 évben 2x vásárolok be

Nincs nagy igényem szerintem de neki ez sok ha ideges ha nem ideges akkor nem sok... meg apával majdnem minden nap veszekszik és ha nem adok neki igazat akkor tiszta idegbeteg lesz

Na mindegy nemtudom mit csinálhatnák azért kertem segítséget vagy tanácsot mi lenne helyes

(Ja és ő visz hoz suliba szóval soha se találkozok kb senkivel)



2018. ápr. 21. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én is ideges lennék, ha csak 2 havonta dugna meg a párom ;)
2018. ápr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy a külsőddel nem vagy elégedett az a te korodban minden lánnyal így szokott lenni, szerintem a fiúknál is így van ez.

Az anyukád problémájára a kulcs az előző válaszban van. Persze attól még nem kéne tönkre tenni a környezete életét. A te helyedben nem szőnék nagy terveket, hanem igyekeznék mihest lehet dolgozni menni, és önállóvá válva elköltözni otthonról. Ha évekig tart ami jelenleg zajlik az később kihat a felnőtt életedre is

2018. ápr. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyetértek a 2.válaszolóval. Anyukád a fő probléma, de ha úgy vesszük őt is meglehet érteni, mivel neki se egyszerű kapcsolatat lehet. Én ha tippelhetnék az az lenne, hogy anyukád is szeretet hiányos, és ezért is ragaszkodik hozzád, és emiatt haragszik rád, ha apudnak adaz igazat, mivel fél, hogy elveszít téged is mint őt. Én nagyon szerencsésnek érzem magam én nekem nincs ilyen téren tapasztalatom, de a szeretet, és az idő minden sebet begyógyít! Menj oda hozzá öleld meg, és ha megkérdezi miért mond neki, hogy azért mert szereted. Aztán mond el neki mindezt amit nekünk itt leírtál, ő biztos megfog érteni, és lehet hasznos tanácsokkal fog segíteni neked. 17évesen a te kötelezettséged a tanulás szóval arra fókuszálj, és ne félj ha picit nyitottabb leszel mások felé, akkor azt viszonozni fogják a bajtársaid. Nem vagy egyedül, énis évekig szeretethiányban szenvedtem, hogy nekem soha nem lesz barátnőm stb (mellesleg most sincs, de már volt pár azóta) de ezt kinövi az ember nekem az a véleményem. Biztos vagyok benne, hogy neked is helyre fog állni az életed ha akarni fogod márpedig már akarod.;)
2018. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Uristen 1ső ez meg mi a szenny?

Igen tudom de egyben sajnálom is őket mert már 60+ meg nem merném egyedül hagyni őket stb tényleg féltem meg minden

2018. máj. 4. 18:52
 5/5 A kérdező kommentje:

2 és köszönöm ez tényleg igaz

De pl ma is ez volt és ugyanezt csináltam csak meg akartam ölelni de el taszít ilyenkor és pl megbeszéljük ezt hogy nem lesz ilyen stb és visszajön mindig és mindig hiába jartatom a számat

2018. máj. 4. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!