Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A szegedi Nőgyógyászati...

A szegedi Nőgyógyászati Klinika Fogamzásgátló szakambulanciával kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha fogamzásgátlót szeretnék íratni (sosem szedtem még) akkor oda menjek, vagy rendes ambuláns rendelésre? Rendesen megvizsgálnk vagy csak írnak valamit aztán jólvan? Le tudható egy alkalom alatt vagy mo djuk vesznek vért és vissza kell hozzá menni? Ingyenes e? Illetve ha csak szegeden tanulok, de nem lakom itt akkor is igénybe vehetem? A válaszoka előre is köszöszöm!

2018. ápr. 24. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ingyenes. Engem nem vizsgáltak meg, csak random felírtak egyet... :/ Ha csak itt tanulsz, nem tudom, mehetsz-e, hívd fel őket, és kérdezd meg.
2018. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha fogamzásgátlót szeretnék íratni (sosem szedtem még) akkor oda menjek, vagy rendes ambuláns rendelésre?"


Tök mindegy. A legtöbb szakambulancia csak nevében az, tök random írják be a betegeket egy-egy rendelőbe.

Csak néhány olyan van, ami tényleg speciális (inkontinencia, onkológia).



" Rendesen megvizsgálnak vagy csak írnak valamit aztán jólvan?"

Hát megvizsgálni mindenki meg fog, rákszűrést is mindenki levesz, ha nincs egy éven belüli. Ugyanis alapvetően a fogamzásgátló felírásához ennyi kellene, más nem. Ha olyan orvost fogsz ki, akkor esetleg elküld APC rezisztencia vizsgálatra.


"Ingyenes e?"

Ha van TB-d, akkor nyilván.


"Illetve ha csak szegeden tanulok, de nem lakom itt akkor is igénybe vehetem?"

Igen.

2018. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor ezekszerint ha sima ambuláns rendelés idejében megyek (a fogamzásgátlós csak két nap van, délután ami nekem necces) akkor ugyanezt megteszik?
2018. ápr. 26. 00:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!