Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon korán jött meg a...

Nagyon korán jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
4.végén jött meg, júni 1.jétől számítva 3éve. Mpst olvastam pár cikket, meg kérdést h a korán érő lányok így meg úgy megöregednek meg lógni fog a mellük(nekem ez pont nem kicsi melleim miattxd) stb. Meg hogy több egészségügyi veszélyek is fenyegetik a korábban megéredteket.Ezek igazak??(am nem vagyok túlsúlyps, amikor megjött sem vtam az)

#menstruáció #menzesz #korai érés
2018. ápr. 25. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

IGEN, LÓGNI FOG!


Mi meg jósok vagyunk és kitaláljuk hány éves is lehetsz.

2018. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Korán érő típus vagy.

Ezzel nincsen semmi gond.

Minden ember más, és más.

Ha mégis úgy érzed, hogy kérdéseid lennének, akkor fordulj anyukád segítségével nőgyógyászhoz, Ő mindenben segít neked.

Amúgy meg teljesen normális.

Van, aki korán érik, van, aki későn.

2018. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

9 éves voltam,mikor először megjött.

25 vagyok és még nem lóg :D

Nem hiszem,hogy bármivel több veszély fenyegetne,mert korábban érő tìpus vagy :)

2018. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló amúgy ha 6 évesen kezdik a gyerekek az első osztályt (6 általában de max 7) és negyedikes volt akkor,mikor először megjött neki, plusz 3 év akkor hány éves szerinted? Alap matek menjen már ha oltogatni tudsz :)
2018. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Korán érő típús vagy és ezzel semmi probléma nincsen. Szerencsés vagy én még nem menstruálok! 13/L
2018. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!