Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, a 7...

Fogamzásgátlót szedek, a 7 napos szünetben nem jött meg. Csináltam tesztet negatív lett. Mi az oké a kimaradásnak?

Figyelt kérdés
Orvos csak jövőhetvégén tud fogadni. De addig érdeklődnék, hátha volt már valaki hasonló helyzetbe.

2018. ápr. 25. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje szeded a gyógyszert? Ha ez csak az első hónap, nem kell feltétlenül megijedni, velem is ez volt, de mi védekeztünk, nem tudom ti is igen e vagy nem. Ha szeded egy ideje a tablettát, akkor biztos, hogy valami gond van, bár ha nagyon stresszes voltál akár ki is maradhat a megvonásos vérzés is. Biztosat csak doku tud mondani majd. Amúgy rendesen beszedted? Mármint rendesen, időben stb. Ha ugen nem hiszem hogy terhesség lenne, főleg ha negatív a teszt
2018. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már több mint egy éve szedem rendesen. Voltak görcseim minden olyan tünet hogy azt hittem megjön.Terhes nem vagyok a teszt alapján. Aggódom kicsit,:/ de amíg nem megyek orvoshoz tovább szedem.
2018. ápr. 25. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit ír a tájékoztató? Kimaradhat? Mert van olyan gyógyszer, aminek írja a tájékoztatója, hogy az egyszeri alkalommal kimaradó megvonásos vérzés nem probléma, és csak akkor kell orvoshoz menni, ha másodszorra is kimarad.
2018. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam random ki szokott maradni, orvos szerint normális. Akkor lehet gond, ha egyhuzamban 2x marad ki (vagyis ebben az esetben mindenképp vizsgálat kell a terhesség kizárása miatt)
2018. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!