Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a menstruációm?

Könyörgök kérdése:

Nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

A menstruációm lassan 2 hete kèsik, a párom nem èlvezett belèm de ettől függetlenül aggódtunk hogy nem jött meg ezèrt csináltam terhessègi tesztet, de negatív lett. A hasam folyamatosan szurkál mintha megakarna jönni, hangulatingadozásom van de mègse.

Mi lehet a gond?

17 èves lány



2018. ápr. 26. 08:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Bármi gond lehet. De az is lehet, hogy semmi gond nincs.

Mióta késik?

Hogy védekeztetek?

Mikor csináltad a tesztet?

Mikor volt az utolsó szex?

2018. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ah bocsi, látom, 2 hete késik. Akkor a teszt már biztosat mutat. Ha 2 hét múlva se jön meg, menj nőgyógyászhoz.
2018. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Mióta késik?

2 hete

Hogy védekeztetek?

Megszakításossal

Mikor csináltad a tesztet?

Április 23, most hètfőn

Mikor volt az utolsó szex?

Április 17-èn


Április 10 ès 12 között kellett volna megjönnie

2018. ápr. 26. 09:49
 4/13 A kérdező kommentje:
De terhes akkor nem lehetek igaz?
2018. ápr. 26. 09:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. A megszakításos nem védekezés, a védekezés az óvszer, a fogamzásgátló vagy a hasonlók
2018. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudok róla de ha a terhessègi teszt negatív lett akkor is van rá esèly?
2018. ápr. 26. 10:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Csinálj pár nap múlva meg egy tesztet, ha nem jön meg. Lehet sok oka, pl stressz.
2018. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nem gondolod, hogy bátor dolog megszakítással szórakozni? Az utolsó aktusból még lehet terhesség. Ahogy a másik válaszoló írta, csinálj pár nap múlva is egy tesztet. Amúgy mi az élvezet abban, hogy a legjobb rész előtt kikapja a barátod? Miért jó ez?
2018. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
De van petefészken kívüli terhesség is ...Most ezzel nem ijesztgetni akarlak de inkább nézz utána tudom nem vagyok orvos ,meg tapasztalt se de rengeteg orvosi jelentést olvasok mert az érdekel és már volt ilyenről szó
2018. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
De van petefészken kívüli terhesség is ...Most ezzel nem ijesztgetni akarlak de inkább nézz utána tudom nem vagyok orvos ,meg tapasztalt se de rengeteg orvosi jelentést olvasok mert az érdekel és már volt ilyenről szó 15/L
2018. ápr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!