Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 hónap alatt kialakulhat...

3 hónap alatt kialakulhat mióma vagy valami elváltozás? Február 1-én voltam rákszűrőn hüvelyi Uh-on, minden rendben volt. Most a menstruációm 20 napot késett vagyis inkább kimaradt.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Funkcionális tüszőciszta okozhat ilyet, de amiatt nem kell aggódni, magától el szokott múlni. Nekem is volt már. A doki azt mondta, hogy az én koromban ez már előfordul, nem kell foglalkozni vele. 45 vagyok. De egy barátnőm csak 34, és neki is többször volt már. A legtöbb nő észre sem veszi, csak annyi tűnik fel, hogy késik a mensi, aztán kicsit erősebb a szokottnál.
2018. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kialakulhat. De inkább tudd be a menopausa előjelének. 45 vagy fölötte már simán maradozhat ki mensi. Nekem tavaly nyáron 3 hónapig nem jött meg, azóta újra rendszeres. 48 leszek.
2018. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!