Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miómát csak Ultrahang mutatja...

Miómát csak Ultrahang mutatja ki vagy a nőgyógyászati fizikális vizsgálat során is kitapintható?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 29. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Csak az uh. Ha már akkora mint egy sárgadinnye, akkor kitapintható max..
2018. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet kitapintani, ha elég nagy, “átlagos” méretűeket viszont csak az ultrahang látja. De mivel a mióma sokszor okoz tüneteket, így azok alapján az orvos biztos nem hagyja ki a vizsgàlatból az uh-t
2018. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a 3cm -et is kitapintotta az orvos,minden alkalommal.Ugyhogy igen,kitapinthato,de a teljes diagnozishoz muszáj az uh.Nem értem miért adnak választ olyanok,akiknek fogalmunk se nincsen.Ezt soha nem fogom megérteni..ha valamire nem tudom a pontos választ,nem válaszolok.
2018. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, nekem az orvos a 3,5 centiset nem vette eszre, csak az uh-n látszott...ő mondta hogy csak ezzel lehet biztosra tudni. Na mindegy, nem vitatkozni szeretnék, csak nem egy olyan kérdéshez szóltam

hozzá amihez közöm sincs:)

2018. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

UH - val, főként. Az a tuti.

De ha a méhszájnál is van, nem kizárt, hogy kitapintja. Nekem talált valamit, lehet hogy az endot mondta.

( diktált a fizikális vizsgálatnál, és az UH - n is. nem jegyeztem meg amit mondott )

2019. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!