Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez a menstruáció mennyire...

Ez a menstruáció mennyire (nem) normális?

Figyelt kérdés

Átlagosan 23-26 napos ciklusaim voltak. Januárban sürgősségi fogamzásgátló tablettát használtam. Az ezt követő menstruációm 22 napra jött meg. Majd egyre nagyobb lett a késés, a következő ciklusaim 29, 34 naposak voltak, most pedig már 25 napnál tartok. Az utolsó két menstruációm előtt és most is bő 1 héttel a menstruáció előtt rettenetesen fáj(t) és húzódott/húzódik a mellem és sok pattanásom is van folyamatosan, ami eddig nem volt jellemző. Szerintetek mennyire normális ez?


Hozzá kell tenni, hogy érettségi előtt állok, és nem vagyok izgulós típus, de lehet ez is benne van. Szerintetek ez normális?



2018. ápr. 30. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Esemény utáni bevételét követően bármi "normális",jó pár hónapig.

Ezért(is) kell felelősségteljesen védekezni,hogy ne kelljen egy lórúgásnyi mesterséges hormonnal szétbombázni a hormonrendszeredet.

2018. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A normál ciklus 28-35 napos.
2018. máj. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, ez a 36. nap.
2018. máj. 1. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Még akár pont beleférjhet :), de megkeveri a sürgősségi bogyó a dolgokat, nyugi.
2018. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!