Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak amikor menstruál...

Mit csináljak amikor menstruál és hisztizik a barátnőm?

Figyelt kérdés

Együtt lakunk. Amikor dolgoztam írt nekem és én csak 1 óra mulva válaszoltam neki nem tudtam hamarabb de ő már hisztizik h nem foglalkozok vele ,biztos valami csajjal voltam. Most meg ha hozzá szólok hogy fejezze már be akkor sír.

Ilyenkor hagyjam lenyugodni vagy mitcsináljak?


2018. máj. 3. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Igen. A hiszti az egy szinészkedés, csak neked szól. Ha mindig otthagyod és nem figyesz rá, akkor nem csak hogy abbahagyja és jobban érzi magát, hanem hamar le is szokik róla. Nőnél, gyereknél, anyósnál mindig ezt csinálom. Főnöknél nem jó, azt nem lehet otthagyni, ott hagyni kell, hogy kiordibálja magát, aztán annyit mondani, hogy oké, és menni és csinálni tovább a dolgod.
2018. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
vedd fel videóra.
2018. máj. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Ejtsd teherbe, es 9 honapig meguszod
2018. máj. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Már hogy ejthetné teherbe, ha egyszer épp menstruál???
2018. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Húzódj fedezékbe és dobálj neki csokit. Ezt a féltékenykedést sürgősen rendezni kellene.
2018. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
"biztos valami csajjal " - akkor mondd el neki,hogy ez nem is rossz ötlet..Keress magadnak egy normális lényt.
2018. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
4-es menstruáció alatt is lehet egy nő terhes, ez nincs meg? :)
2018. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Majd szép lassan megtapasztalod, hogy minden jobb csajnál szériatartozék ilyenkor a hiszti.


A csajok azt szeretik, ha ilyenkor elkezdesz vitatkozni velük (rohadt sértő nekik ha elvonulsz), úgy hogy érezzék hogy komolyan veszed őket, de azért nagyvonalúan (de nem teljesen átlátszóan) hagyd, hogy a végén a vitát ő nyerje.


Amikor már kiüvöltötte magát (ami kis kielégülés ilyenkor), akkor utána meg kezd el szeretgetni.

2018. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed ezt meg állandóan? Ennyire nem ismered?
2018. máj. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Szeretgesd :) engem kiidegel, ha rám se bagózik ilyenkor... nem elég, hogy görcsölök, vérzek de még magamra is hagy.... nem tudom, hogy ő görcsöl e, ha igen, bújj mögé, a kezed tedd a hasára, melegítsd. Én ettől mindig lenyugszok. (Plusz ölelgetés, puszilgatás! :D)
2018. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!