Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemtudom mi lehet, talán csak...

Nemtudom mi lehet, talán csak megsértett?

Figyelt kérdés

Soha nem történt még ilyen..nemrég óta van barátom és 4x feküdtünk le.. eddig senkivel nem feküdtem le ilyen durván,mert rohadtul fájt ahogy csinálja. Viszont nekem 3napja,ma lenne 4napja hogy késik,és nem védekeztünk,csak 1x. De mindig az 1 percen belül voltunk.

Viszont 2napja nem feküdtünk le,és nagyob fáj belül,szerintem valamit megsértett. Egy kicsit az ujjammal lazán megpiszkáltam,hátha jobblesz,de nem. Mikor megpiszkáltam az ujjammal nyálkás vérdarabok voltak az ujjamon. Ha pisilek,akkor meg nagyon fáj.


Tudnátok segíteni? Lehet hogy attól késik mert nemszokott hozzá a szervezetem a durva szexhez? Vagy valami más?


2018. máj. 4. 02:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Elnézést hogy kicsit értelmetlenül fogalmaztam,vagy nem is tudom.. nagyon félek hogy most miez..

16l

2018. máj. 4. 02:41
 2/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

1. Ha nem védekeztél, lehetsz terhes. (mi a búbánat az egy perc, amin belül maradt azok?)

2. Minek vagy együtt egy barom állattal? A durva szexhez soha az életben nem fog hozzászokni a szervezeted.

2018. máj. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Védekezés nélkül szexeltek, késik a vérzésed. Jó reggelt!

Ez a ciki: ennyire pocsék szexből teherbe esni!

Ha hagyod, hogy egy pasi gumi nélkül véresre dugjon, mert ő ezt élvezi, akkor bocs, de meg is érdemled.

2018. máj. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy 1 percen belül voltatok? Csak nem azt hogy egy percig gumi nélkül csinálva nem lehetsz terhes? Ki mondta neked ezt a vérlázitó marhaságot,a vadállat pasid? Iq szinthez kötném a szexet az tuti.
2018. máj. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyasmitől nem késik mert "nem szokott hozzá a durva szexhez"....ennyire butus vagy?!

Nem védekeztetek és késik. Ez nagy eséllyel terhesség..csinálj szépen egy tesztet. A hapsid meg egy vadállat, szerinted milyen apa lesz így?!

2018. máj. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy megjõtt,(csak nagyon görcsölsz) hisz véres az ujjad. Persze lehet, hogy méhszájseb vagy más kidörzsölődés a durva szex miatt(aminek amúgy semmi hátránya, ha élvezted és nedves voltál és nem egy 20+ centis dorongja van a srácnak"


Mit piszkáltál meg? A hüvelyedbe dugtad az ujjad csak vagy a méhszájad piszkáltad bentebb?


Menj egy nőgyógyászhoz, szerintem csak görcsölsz.


Az egyperces dolog marhaság, simán lehetsz terhes is, bár a vér jót is jelenthet.

2018. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egy percig mehet gumival ez valami olyasmi hogy ha leesik kaja a földre 5 másodpercig még felveheted és nem lesz baja? :-D


Gyerek vagy még, babáznod kéne nem szexelni

2018. máj. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egy perces dolgot én sem értem! Simán lehetsz terhes.

Pluszban még el is kaphattál valamit, ha ennyire fáj.

Menj el nőgyógyászhoz.

2018. máj. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Andizsuzsi ***** válasza:
93%

"aminek amúgy semmi hátránya, ha élvezted"


"rohadtul fájt ahogy csinálja"


Nyilván élvezte.

2018. máj. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dokihoz. A pasidnak meg mondd meg, hogy normális legyen veled vagy dobd ki a francba. Akárkivel csinálod, használjatok gumit! Végig!!!
2018. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!