Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz utani szex?

Abortusz utani szex?

Figyelt kérdés

A baratnomnek egy masfel hete volt abortusza. Es mar lefekudt a parjaval es szerintem ez hulyeseg es meg is mondtam neki. Ezen o megsertodott mert hogy elmeletileg azt mondtak neki hogy egy het utan szexelhet. En ugy tudom 4hetig nemlehet szex. Rosszul tudom? Es amugy miert nem lehet? Az oke elkaphat barmit dehat nemertem miert. Bocsanat csak ezen a teren tapasztalatlan vagyok. Szerintetek jol tettem hogy megmondtam hogy ez hulyeseg? Vagy en gondolkodom rosszul?

Koszonom a valaszokat :)


2018. máj. 4. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
4-6 hetet javasolnak az orvosok, amire többek között azért van szükség, mert a nyitott méhszáj miatt sokkal nagyobb a fertőzésveszély.
2018. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%

Nem csodálom, hogy megsértődött.

Én személy szerint ki nem állhatom az ilyet.

Szerintem semmi közöd a szexuális életéhez !

El kéne kezdened építeni a saját nemi/magánéletedet, és nem a másikéval foglalkozni, és “mindegy” ebben az esetben, hogy orvosilag mi lenne megengedett. Nem rád tartozik, először ezt értsd meg !

2018. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%

Egy újabb irigy barátnő.

Legyél büszke magadra, hogy jobban tudod és szeretsz okoskodni más életében !

2018. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
82%
Szeritem nem féltékenységből mondta inkább féltésből. És szerintem jól tette, hogy elmondta a véleményét
2018. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

,,Egy újabb irigy barátnő. "


Melyik lány irigy a barátnője abortuszára????!! :DDD

2018. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem az abortuszra, hanem a szexre !
2018. máj. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Ezzel a nővel valami nem stimmel. A gyilkosság után egy hetet bírt csak ki.... Doki bem mondta, hogy mikor lehet?
2018. máj. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Az abortusznal konkretan kitagitjak a mehszajat, majd kikaparjak a meh tartalmat, ami utan ugye sebes lesz belul,nagyobb a fertozesveszely, gyulladas eselye ezert a varakozas.


Total dokifuggo ki mit mond a szextilalomra, nekem volt doki aki 2 hetes kontrollra hivott vissza, es utana probalkozhattunk is ujra, vedekezni se kellett (mielott hulyenek neztek:veteles befejezésem volt-technikailag vegulis ugyanaz mint az ab+fejlodesi rendellenesseg miatti abom).

Ezenkivul volt aki 6 hetig, volt aki 3 hetig tiltott el a behatolástol (ujra probalkozasi ido is szintén ilyen nagy szórásu amugy, 2 hettol-3 - 4 ciklusig).


Ha mar elallt a verzese, es nem faj semmije, valszeg semmi baja nem lesz.

2018. máj. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!