Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valaki szűzen ilyen...

Volt valaki szűzen ilyen panaszokkal nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Viszket a hüvelyemnél, és a fenekemnél.. Gombára gondolok, elakarok menni dokihoz, de még szűz vagyok..

Volt valakinek tapasztalata? Megvizsgálta?



2018. máj. 4. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt...

Gombásodádom volt a sok antibiotikum miatt, amit a mandulagyulladásaim miatt kaptam/szedtem...

Elmentem nőgyógyászhoz, rektálisan megvizsgált (ami nem fájt egyáltalán, viszont eléggé gátlásos vagyok, úgyhogy nagyon kellemetlenül érintett...), vett hüvely törletet, mert ilyenkor előfordulhat, hogy a gomba mellett megtelepszik valami baci is.

Amíg vártam az eredményt lactacyd feminával kellett mosakodnom és szednem kellett probiotikumot. Amikor megjött az eredmény, kiderült, hogy sima gombásodásom volt, kaptam rá canesten kúpokat, meg kenőcsöt.

2018. máj. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam, 15 évesen. Doki semmit nem szólt, nekem csak kicsit ciki volt elmondani neki mi a baj, de látta hogy feszült vagyok, úgyhogy nagyon lazán viselkedett és megnyugtatott hogy előfordul ne aggódjak. Tőlem is hüvelykenetet vett, nem vizsgált kacsával, csak óvatosan benyúlt. Ne engedd ha vizsgálat (tenyésztés) nélkül akar gyógyszert adni. Nekem amúgy trichomonasom volt, ami mellesleg az egyik meggyakoribb szexualis úton terjedő betegség, csak lestem amikor az orvos mondta, de hozzátette, orálisan is el lehet kapni, nem gyanúsított, így már nem éreztem cikinek, csak hát ugye meg kellett kérdeznie mi volt, hogy kaphattam el. Szóval abszolút nem gáz, az orvos hozzá van szokva hogy a páciensei vagy várandósok, vagy valami folyásuk van általában, nem fog elîtélni vagy hülyén nézni rád!:) Menj csak el nyugodtan.
2018. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyásod is van, akkor lehet, hogy hüvelygomba (életében legalább egyszer a legtöbb nő túlesik rajta). Nekem is antibiotikum kezelés után jött ki párszor, mert ilyenkor legyengül a szervezet, könnyebben összeszeded a fertőzést, akár WC-ről is - de nyilván nem kizárólag antibiotikum után lehet elkapni. Nekem a Canesten Kombi megoldotta a problémát.
2018. máj. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Canesten kombi nekem is segített. Ez egy széles spektrumu gombaölő, ha gombád van akkor segíteni fog. Ne félj kárt nem okozol vele, legfeljebb nem segít, ha nem gombád van.
2018. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!