Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem tudok tampont használni...

Ha nem tudok tampont használni, mert nagyon fáj, akkor a szüzesség elvesztése is nagyon fog fájni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos mert a tampon felhelyezésénél nem vagy izgalmi állapotban a szex előtt viszont igen és a szűzhártya is tágul.
2018. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt az első szex, azóta már azért évek teltek el és nyilván nem fáj már, viszont a tampon felhelyezése a mai nap kényelmetlen és fáj, mert nem tudok eléggé ellazulni és sosem merem elég mélyre feldugni. Szóval ez nincs így kapcsolatban vele.
2018. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
15 éve élex szexuális életet, de a legkisebb tampon felhelyezése is annyira fáj és kellemetlen, hogy megszédülök, és alig tudok járni. Emiatt nem is használok csak nagyon-nagyon ritkán, legutóbb tavaly, amikor a tengernél jött meg. De végül ott is inkább nem fürödtem minthogy mégegyet be kelljen tennem.
2018. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy nincs összefüggés. Rosszul vagyok a tampontól, de a szex figyelmes férfival nem okoz gondot!
2018. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Deflohelp ***** válasza:
92%

Megfelelő előkészítés után egy férfi pénisze anyagánál, rugalmasságánál, alakjánál fogva

könnyebben és kíméletesebben képes behatolni a nő hüvelyébe, mint az ujjak, vagy a tampon.

2018. máj. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 éve élek nemi életet, de a tampon felhelyezése még mindig marhára fáj - nem is használom szinte soha...
2018. máj. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem eddig, hogy aki szűz, az nem is tudja feltenni a tampont.
2018. máj. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Metionin ***** válasza:
Nálam meg pont fordítva. 15 éves koromtól használok tampont, van hogy kellemetlen de sosem fáj. A szüzességem elvesztése után alig bírtam járni és sajnos a mai napig fáj a szex pedig nem most lettem szűztelenítve.
2018. máj. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!