Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy ha gyógysze...

Miért van az, hogy ha gyógyszert szedek a vérzés rendszerezésére, vagy azért hogy egyáltalán jöjjön addig minden szépen zajlik, amikor meg abbahagyom a gyógyszert nem jön a menstruációm?

Figyelt kérdés

Régebben az volt a gondom, hogy nagyon sokszor jött, sokszor 2x egy hónapban, és sokaig is tartott. Az eddigi rekord 3 hét.. s nem ám ilyen maszatolás, hanem erős vérzés.

1 éve es 3 hónapja próbálkozunk a babával, de közben a ciklusom annyira felborult, hogy egyszerűen gyógyszer nélkül nincs semmi.

Szedtem előre barátcserjét, amíg szedtem csak maszatolás volt.

Utána jött egy 3 hónapos hormonkezelés, az alatt gyönyörűen, rendszeresen, napra pontosan jött. Amikor már magától kellett volna jönnie, akkor épp csak halvány rózsaszín folyásom volt, utána semmi.

Az orvosom vizsgált, szervileg semmi problémám nincs, nem vagyok pcos, a hormon eredményeim is jók.

Szoktam érezni, hogy munkálkodik valamelyik petefészek, mert amikor középidő van, olyan érzésem van, mintha egy buborék akarna szétpattanni, fáj, szúr.

De akkor mi a fene van???

Kezdtem Clostybegyt gyógyszert szedni, első hónap 5 darab gyógyszer. Beszedtem, teszteltem, együtt voltunk, sem baba, sem vérzés... 7 napja késik.

Ez nem para, hogy jaj mikor jön már a baba... ez nem is tudom micsoda már. Nem értem mi lehet a problémám. El vagyok csüggedve. 😔


2018. máj. 5. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert soha nem volt NORMÁLIS egészséges menzeszed.


Haygd el az összes szar gyógyszert, keress endokrinológust, csináltass hormonsort, stb., és majd Ő ezek után kezel normálisan :)

2018. máj. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, igen, és ezért is "remek" a fogamzásgátló, nekem csak 1,5 évig nem volt utána rendes menzim, de ismerősöm 8 éve nem esik teherbe, úgy összebxott nála mindent.


De persze, jó az, semmi komplikációt nem okoz, alig van benne hormon - igen, csak nem vagyunk egyformák, van akinek aztán minden egyből pöpec lesz, más meg akár évekig is szenved a mellékhatásoktól :(

2018. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soha nem szedtem fogamzásgátlót.
2018. máj. 8. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!