Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha minden nap fáj...

Mit tegyek, ha minden nap fáj a fejem?

Figyelt kérdés
Már legalább három hónapja minden nap fáj a fejem. Miért van? Mit tehetek ellene? Nagyon sokat idegeskedek, mert otthon sok a probléma. Lehet ennek valami mentális oka? Vagy mitől van? Szemüveges vagyok. ha a fejem fáj, akkor a szemeim is. van úgy,hogy elősször a szemem kezd el fájni, majd a fejem. Este, mikor lefekszek, a teljesen kényelmes, puha ágyba, akkor kezdődött az egész, akkor kezdett fájni. másnap reggel már jó volt, de este mikor mentem aludni, megint ugyan az történt. Tudnátok javasolni valamit?
2018. máj. 9. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. A stressz nagyban befolyásolja a fejfájást, de elég sok más dolog is okozhatja. Magas vérnyomás pl. Neurológiáea mennék vele a helyedben, vagy van fejfájásambulancia is. Háziorvossal beszélj erről, három hónap elég hosszú idő.
2018. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kettő dolog lehet. Ugye írtad hogy sokat stresszelsz, lehet ettől is, és könnyen lehet hogy estére felmegy a vérnyomásod magasra, ha van otthon vérnyomásmérőd, vagy tudsz kölcsön kérni pár napra akkor kérj kölcsön és este lefekvés előtt mérd meg. Ha lefekszel és érzed hogy fáj a fejed akkor is kelj fel ülj 3-5 percig nyugodtan és kezdd el mérni. Lehet ettől is, nekem például így bukott ki hogy öröklődő magas vérnyomásom van.

A másik eshetőség mivel írtad hogy puha párnára fekszel lehet azzal van a baj hogy rossz a fejtartásod fekvésnél és nyom egy ideget ami fejfájással sugárzik ki.

Ezzel menj el háziorvoshoz, meséld el neki is ezeket amit leírtál és ő továbbküld a megfelelő helyekre kivizsgálásokra.

2018. máj. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már voltam vele orvosnál, Neurológusnál is, aki azt mondta, hogy semmi komoly ninc, minden teljesen jól működik.A háziorvosom, azt mondta, migrén. Szerintem teljesen más lehet... És egyébként köszönöm a tanácsokat... A vérnyomásom általában normál szokott lenni, mert van, amikor mérem. de megpróbálom újra...
2018. máj. 9. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy fejfájás-szakrendelésre, minden megyeszékhelyen van, Pesten a SOTE Neurológiai Klinikán. A szemészetre is menj el, méress szemnyomást, mert a glaukóma is szem- és fejfájást okoz.
2018. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a fejfájás ambulanciát javaslom. Ez nem normális hogy ennyit fáj a fejed.
2018. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!