Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon ciki ha már másodszorra...

Nagyon ciki ha már másodszorra áztam át úgy hogy a barátom ölében ültem és ő is véres lett? 19l

Figyelt kérdés
Még csak 3 hónapja vagyunk együtt és annyira szégyenlem
2018. máj. 14. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

1. Ha tudod, hogy erős a vérzésed, miért nem figyelsz jobban?

2. Ha már egyszer történt ilyen baleset,minek ülsz a párod ölébe olyankor, mikor megvan?


Amúgy nem olyan gáz, szerintem minden nővel fordult már elő baleset, velem is. De azért másodjára is eljátszani ugyanazt kicsit kellemetlen.

2018. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Velem soha nem volt semmilyen baleset. Szerintem ez ultragáz. Hogy ázhatsz át? 19 vagy, több éve megvan, tudod milyen erős a vérzésed, egyszerűen hihetetlen. Ciki, igen, nagyon. Figyelj oda, használj tampont, nekem már a betét is ciki lenne.
2018. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
kicsit ciki de nem szólnék érte, néha történnek balesetek
2018. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő akarta hogy az ölébe üljek. Tampont nem fogok használni.
2018. máj. 14. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért áztál át,mert betétet használsz tampon helyett,hanem azért,mert nem cserélted időben.
2018. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én elsőnap nem szoktam annyira vérezni.
2018. máj. 15. 07:23
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem emiatt ne szégyenkezz. Ezentúl legyen rá mindig gondod, hogy ne járj így és úgyis elfelejti idővel a barátod. Lendülj túl a dolgon és akkor valószínűleg ő sem fog ezen rugózni.
2018. máj. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem piszok ciki, nem igaz, hogy nem lehet erre figyelni.
2018. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem elég gáz, hogy 19 éves létedre nem tudod kontrollálni a menstruációdat. Bőven volt időd kitapasztalni. Én ugyan többnyire tampont használok, de amikor nagy ritkán csak betétet, akkor gyakran szoktam csekkolni, mi a helyzet. Válassz hosszabbat, erősebb nedvszívó képességűt... A lehetőségek szinte végtelenek.
2018. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!