Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék a "szűkösségem"...

Mit tehetnék a "szűkösségem" ellen?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és van egy barátom akivel szeretnénk lefeküdni. Az egy bökkenő csak ott van, hogy én nagyon szűknek érzem magam. Próbálkoztam már a tamponhasználattal és egyszerűen semerre nem ment. Próbáltam mindenhogyan ellazultam és még ferde irányba is helyeztem. A barátommal próbáltunk már szexelni de 4x-i próbálkozás után kezdem feladni a dolgot. Orvosnál voltam már ezzel aki azt mondta, hogy erős a szűzhártya kötőszövetem, de a helyemben nem műtené meg. Annyit tehetek ezért, ha szexre kerül sor akkor megfelelő partnerrel nem fog annyira fájni. Nagyon kívánom a barátomat és nagyon szeretem. Tehát nem hinném, hogy itt partnerrel lenne gond.

Mit tehetnék szerintetek? Valamivel tudnám magamat tágítani esetleg?



2018. máj. 14. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A barátod mèretei is nagy szerepet játszanak ebben a dologban ha 20 centis farka van akkor nehezebben fog menni lazzulj el sok sikosìtó ès egy kis mèretű műpèniszel próbálkozz elősször vagy használd az ujjaidat fokozatossan elősször egy ès ahogy tágulsz mehet a kettő de a fő hogy teljesen próbálj meg ellazulni.
2018. máj. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Mi kb. 100x próbálkoztunk a barátommal mire sikerült az első alkalom. Először maradjatok a pettingnél, ha az ujjazás már gond nélkül megy, akkor lehet próbálkozni máshogy is. De ne várjátok hogy nem lesz akadálytalan. Sok síkosító, hosszú előjáték, sok kísérlet, védekezés (!) és türelem kell hozzá.

A megfelelő partner azt jelenti hogy képes türelemmel kivárni míg készen állsz testileg és lelkileg is.

Nekem csak kicsit volt kellemetlen végül, és nagyon jó emlék maradt.

2018. máj. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikosítót próbáljátok ki, és ne stresszelj, mert attól is lehet hüvelygörcs és akkor lehetetlen a behatolás.
2018. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!