Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rövid ciklus, erős vérzés....

Rövid ciklus, erős vérzés. Orvosnál voltam, de minden rendben?

Figyelt kérdés

4 hónappal ezelőttig 28/5 napos ciklusom volt. Először 25/5-re rövidült, majd 22/5. A két legutóbbi április 28-án jött meg és csak 3 napig tartott, illetve most 14-én ismét. Ami leginkább zavar, hogy a második napon olyan erős vérzésre ébredek, hogy (elnézést a fogalmazásért, de próbálom a lehető legjobban magyarázni) mire megteszem azt a kb 10 lépést a mosdóig, a bokámnál folyik a vér. Mindezt Tenna Lady betét és normál méretű O.B. tampon mellett.

7-én voltam orvosnál. Vizsgált UH-val, levette a mintát méhnyakrákszűréshez, megnézett mindent. Mindent rendben talált, azt mondta, a 20 napos ciklus még normális (ez ugye mostmár csak 16 napos).

A kérdésem az lenne: felkeressem a doktor urat ismételten, vagy várjak meg még egy ciklust? Illetve, akinek volt ilyen problémája, mi állt a háttérben?

Köszönöm!



2018. máj. 15. 07:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyi lemaradt, hogy múlt héten 5 napon át tartó barnázásom is volt,ami eddig szintén nem volt jellemző.
2018. máj. 15. 07:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress egy másik orvost, aki legalább elküld vérvételre és megnézi a hormonjaidat, mert ez nem normális. Nem is értem, hogy ennek a dokinak ez miért nem jutott eszébe...Az oké, hogy van akinek valóban rövidebb a ciklusa, de a tiéd pár hónappal ezelőttig 28 napos volt.
2018. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Van két gyermekem. A kicsi 3 éves. Szülés után szinte azonnal visszaállt a normál ciklusom, most kezdődtek a problémáim.
2018. máj. 16. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!