Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magamtól bepisiltem mit...

Magamtól bepisiltem mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Bakteriális fertőzésem van/volt ott lent, apa hozott 1 intimkúpot. Gondoltam kipróbálom. Amint kipróbáltam másnap sokkal hígabb és gyorsab lett a folyásom. Ma tartok a 3. napnál, és már ott tartok, hogy tesin futás közben akaratlanul is bepisiltem. Nem tudtam irányítan. És nem teljesen pisi volt, kicsit nyálkásabb, nem volt szaga. Nem tudom, szerintetek van köze a gyógyszernek hozzá? Lehet felfáztam? Nagyon aggódom, nem akarom így leélni az életem...

2018. máj. 15. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet a kúp folyt ki. Amúgy miért nem nőgyógyászhoz mész?
2018. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Érezted,hogy pisilned kell,csak nem tudtad tartani?

Amúgy szerintem is csak folyásod volt tesin.

2018. máj. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kúpot este tettem föl. A folyásom sok volt, elázott a gatyám. Azért nem megyek nőgyógyászhoz, mert apa nem intézi el. Múltkor is fél évet vártam mire elvitt.
2018. máj. 15. 17:10
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
14 évesen már elmehetsz egyedül is vagy barátnővel,hogyha nem szeretnél egyedül várakozni.
2018. máj. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Az este feltett kúp egy része felszívódik, a többi pedig másnap távozik. Ezért érdemes betétet használni. Basszus, csak érzed, hogy a hüvelyedből vagy a húgycsövedből folyik valami. Nőgyógyászhoz egyedül is mehetsz, ha már apád ennyire ostoba.
2018. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem bepisiltel, hanem a kúp feldobott, és a mozgás hatására kifolyt a hüvelyből. Tudom kellemetlen tud lenni, olyasféle érzés mint amikor bepisil kicsit az ember, de más a kettő.
2018. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
A kúp miatt van egy bővebb folyásod, és azt érezted. Nincs gáz, ne izgulj! Tegyél be betétet, vagy tisztaságit. Egyébként ez el fog múlni pár nap alatt.
2018. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, befejeztem a kúp használatát, és másnapra problémamentes voltam!
2018. máj. 17. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Máskor ne írd oda a korodat! Mert sokakat irritál, hogy kiskorúan a nemiszerveddel van probléma. És így nem kapsz őszinte válaszokat.
2018. máj. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Yoda m. ***** válasza:

Bocsáss meg #9-es, de nem teljesen értek Veled 1-et.

Épp azáltal vált pontosabbá a válaszadók diagnózisa, hogy ismerték az "évjáratot" is.

Ha nem így lett volna, akkor bizony joggal kérdezősködtek volna utána...


Ami viszont édesapádat illeti (gondolom Anyukád nincs a közeledben), valóban lehetett volna okosabb, mint sem, hogy Ő játssza el az "alkalmi ingyen nőgyógyász" szerepét.


Neked csak annyit javasolok én is, h. legyél sokkal rámenősebb Vele szemben, ha a Te tested (vagy akár lelked) épségéről van szó. Ha meg ez sem segít, akkor nosza, hagyd ott és menj el egy barátnőddel, vagy akár anélkül is, mert a Te egészséged mégiscsak legyen fontosabb számodra, mint Apa "rokonod" mondjuk úgy, tesze-foszasága... Annak alapján, amit leírtál, h. 1/2 évet vártál rá?... Micsoda? Hihetetlen... ilyen is van?


Ahol csak teheted, legyél önálló! Ne várd el, hogy Valaki segítsen rajtad, hanem segíts magadon!

Ha bármikor segít Neked Valaki, köszönd meg, de ha nem segít, akkor tedd meg az önálló lépésedet!

Úgy, mint ahogy most is tetted, hisz ez is segítség kérés volt, igaz "vadidegenektől".

Nem baj. Ez is jobb, mint csöndben maradni... és szenvedni.


No, az ERŐ legyen Veletek!

2018. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!