Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova menjek nőgyógyászhoz...

Hova menjek nőgyógyászhoz Budapesten? 16/L

Figyelt kérdés

Szeretnék nőgyógyászhoz menni, mert már egy ideje kellemetlen szagú és picikét sárgás a folyásom+ a mensim is rendszertelen, pedig már több, mint 3 éve menstruálok. Volt olyan, hogy 5 hónapig kimaradt, aztán kb 3 hónapig nagyjából pontosan jött meg, de most már megint késik 1 hete... (Amikor 1 hónap kimaradásnál jártam, megemlítettem a háziorvosnak, azt mondta, hogy még fiatal vagyok, fél év kimaradás után menjek vele dokihoz, addig belefér ennyi idősen. De végül ugye nem mentem, mert 5 hónap után megjött:D)


Tudnátok ajánlani jó nőgyógyászt Budapesten?(3.kerületi lakos vagyok, ha ez most számít)

Ennyi idősen mehetek még gyermeknőgyógyászatra?


És még egy kérdés:

Ugye menstruációs és hüvelyi problémáim is vannak. Ilyenkor 1 időpontot kérek, és akkor foglalkoznak mindkét problémával, vagy 2 külön időpont kell?:D


(Bocsi, ha badarságokat kérdezek, de még sosem jártam nőgyógyásznál, és egyáltalán nem tudom hogyan működnek ezek a dolgok...)


A válaszokat előre is köszönöm szépen :)

16L



2018. máj. 15. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindkét problémával egyszerre foglalkoznak. Attól függ hova akarsz menni: magánrendelésre vagy kórházba. Ha kórház akkor fehívod az illetékes kórházat, megmondod szeretnél bejelentkezni és hogy hány éves vagy, az alapján majd beírnak valahova, de van ahol csak oda lehet menni időpont nélkül is. Gyereknőgyógyászatra is mehetsz, de nálunk pl van külön tiniambulancia, inkább oda, itt a gyerek rendelésen 12 év alattiak szoktak lenni. Emelett a legtöbb szakambulanciának nem számít a neve, oda írják a pácienst ahol hely van (tapasztalat, én voltam 17 évesen változókori szakambulancián, xd). Ha magánba szeretnél menni körbekérdezed az ismerőseid vagy neten rákeresel kik vannak, éd aki szimpatikus felhívod, bárkihez mehetsz, nem kell a körzetihez. Megvan az ára, de én sokkal jobban szeretem a magán körülményeket. Férfi vagy női orvost szeretnél, az rajtad áll:) Nevekben sajnos nem tudok segíteni, mert nem budapesti vagyok, csak Dr Furka Ágnest ismerem, mert barátnőm nála szült, azt mondja nagyon kedves és profi, szívből ajánlja.
2018. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
G1 Intézet, a Kolosy tér közelében van. Ha elmész egy vizsgálatra, az összes problémával foglalkoznak szerintem.
2018. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!