Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok és nem akar megjönni a menstruációm.Már egy hete késik eddig max 5-6nap volt de az is egy éve azóta időre pontosan jött.Van barátom is akivel azóta lefeküdtünk de vettünk 3db tesztet is amit előírásnak megfelelően csinaltam(a nap bármely pontján lehetett hasznalni de én reggel és este csinaltam biztonsag kesvéért)és hála istennek mind negatív. Tüneteim ugyan azok mint mielőtt megjön vagy miközben meg van.Ki vagyok pattogva és feszül a mellem és megnőtt.A hasam és a derekam viszont nem faj mint ahogy szokott lenni.Mi lehet a baj?

2018. máj. 15. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Idegesseg, stressz, betegseg vagy gratulalok mert anya leszel
2018. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eleggé rástresszeltem de 3 teszt is negatív szóval az nem lehet
2018. máj. 15. 22:17
 3/8 tamas85hmvhely válasza:
100%

Ha mind a három teszt negatív volt, akkor valószínű, hogy nem vagy terhes! Ne stesszelj ennyit ezen a kérdésen. Nyugodj meg. Ha nem jönne meg, akkor csinálj 1 hét múlva tesztet és ha az is negatív, akkor nincs mitől félned.

Ha nem tudsz várni, akkor menj el nőgyógyászhoz! Véleményem szerint ez idegi alapon van!

2018. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jó rendben köszönöm!
2018. máj. 15. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid, és hányadik napon vagy most?
2018. máj. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
7-8 és most 6
2018. máj. 16. 07:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Most akkor 5 napja menstruálsz? Vagy mivan? :'D


Ember, a ciklusod hosszát kérdeztem. Nem a menstruációdét...

2018. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A CIKLUSOD hány napos, nem a menzeszed!
2018. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!