Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna foltok a lepedőn szex után?

Barna foltok a lepedőn szex után?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez, eddig sose volt csak amióta a mostani pasimmal vagyok együtt. Már másodszor vettem észre reggel hogy 2 barnás színű folt van a lepedőn, egész nagy foltot is láttam de az nagyon halvány és világosabb volt, nem tudom belőlem vagy belőle jöhet mert előző barátommal sose volt ilyen. Lehet hogy túl nagy neki és vérzek utána csak nem veszem észre? Betegségem nem lehet, nemrég voltam kivizsgáláson. Lehet neki van valami baja?
2018. máj. 16. 00:38
 1/6 anonim válasza:
82%
Valamelyikotok besz*rt dugas kozben
2018. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Menzesz előjele nem lehet? Szokta használni benned az ujjaid? Mert simán lehet az is, hogy észrevétlenül, de felsért a körmével, ami ezzel jár.
2018. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%
Szobatiszta a srác? :D
2018. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha túl hosszú a pénisze, akkor a méhszájadon okozhat vérzéssel járó sérülést.
2018. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Nekem is volt ilyen pasim.

Mindig azt hittem én belőlem jön, míg mosás előtt éreztem valami furcsa illatot, és akkor jöttem rá hogy a pasim a ludas.

Gyorsan ott is hagytam a francba szegényt.

2018. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szart be senki azért azt felismerném emberek :D Utolsó válaszoló, neked kiderült hogy mi volt a baja a pasidnak hogy ilyen volt neki? Remélem ez nem valami fertőző dolog, elég para. És egyébként gondolkodtam, nemhiszem hogy vér lenne tehát tuti vele van valami
2018. máj. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!