Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől függ, hogy fájdalmas...

Mitől függ, hogy fájdalmas vagy fájdalommentes az ovuláció?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy vkinél semmi tünet nincs, semmit nem érez, vki meg görcsöl, hányingere van stb. Mért van az, hogy vkinél így, vkinél úgy zajlik le?

2018. máj. 17. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az én esetemben a nőgyógyász az ösztrogénszintemet okolta, nem tudom, lehet-e más is az oka.
2018. máj. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Igen, ma már népbetegség az ösztrogén dominancia, minden harmadik nőnek kicsit magasabb az ösztrogénszintje a normálisnál. Az élelmiszerekben és a kozmetikumokban lévő vegyszerek sajnos meg tudják dobni az ösztrogénszintet, és ez különféle, változatos nőgyógyászati problémákat okoz. Ha nehezen pattan ki a tüsző, annak is lehet ez az oka.
2018. máj. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát lehetséges, ha vkinek fájdalmasabb a peteérése, az nehezebben esik teherbe?
2018. máj. 17. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem esik nehezebben teherbe akinek fájdalmas. Sőt lehet nagyon könnyen fog menni a teherbe esés. Nem függ ettől.
2018. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2018. máj. 18. 06:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!